Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok olcsóbban kutya...

Kisnita kérdése:

Hol tudok olcsóbban kutya nyírógépet venni?

Figyelt kérdés
A neten találtam egy pár webáruházat, de ott nagyon drágák ezek a gépek, több tízezer Ft-ért adják őket. Olcsóbban nem lehet kapni sehol? Nem kell profi gép, itthoni használatra kellene. Köszönöm a segítséget.
2011. jan. 8. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Próbáld meg a rendes hajnyirót - a tescóba akciósan már ezerért van, de a drágább is kb 5-10! Ez sztem olyan mint a kutya- meg macskasampon, csak a csomagolás és a felirat más
2011. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a netboard-on van egy olyan topik ahol kutyások használt de még kiváló állapotban levő dolgokat árulnak egymás közt, szoktam nyírókat is látni, elég jó áron.

Nézz szét ott sztem.

2011. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Második be tudnád linkelni nekem a fórumot?

Köszi előre is.

2011. jan. 8. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Az embereknek való hajnyíró gép nem viszi a kutyák szőrét, szóval olyat ne vegyél mert felesleges pénzkidobás lenne.
2011. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a hajnyíró tényleg nem viszi a kutyaszőrt, én philips hajvágóval próbáltam és nem ment.
2011. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez érdekes... de hogy hogy nem viszi? :O Nem is gondoltam volna....

Én egyszer titokban a párom villanyborotvájának a pajeszvágó fejével nyírtam meg a kutyát és az vitte rendesen :D De ezt csak zárójelben jegyzem meg, remélem nem olvassa a párom :D

2011. jan. 8. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:

a haj az elég puha szőr

a szakáll a sok vágástól erősödik, sokkal erősebb a szakáll a hajnál, amihez kell erő

bár nagyon csodálkozok hogy erre írni-olvasni tudó ember magától ne jöjjön rá

2011. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ebayen lehet venni alap gépeket kb 10 ezer forintért, de

azoktól ne várj csodát.

2011. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!