Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállító box-ot olcsóbba...

Kutya szállító box-ot olcsóbban hol találok? Boros! Heves Pest megye!

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik a kisbabám ,de mivel van egy 4éves tündéri Yorkim, ki kell találnom valamit hogy "elzárjam " a kicsitől!(legalább míg megszokja/tanulja h a hálószobába ő nem mehet be,mert az ágyra felugrik ha nem vagyok ott )

Panel lakásban lakunk a párommal, a kiskutyámtól nem szeretnék megválni!Viszont higiéniai okok miatt is egy időre el kell "zárnom" a kicsitől ami szerintem érthető!

Szüleim nem vállalják,barátaim sem erre az időszakra!(ez az idő max 8hónap)

Ezért arra gondoltam hogy veszek egy szállító boxot,amolyan nagyobb 107cm-es fémet és abban tartom amikor a pici felvan ,eszik ilyesmi!Persze a séták meglesznek és ugyanúgy fogok vele foglalkozni is!

Nagyon drágák ezek a boxok ,azt szeretném ha valaki segítene ez ügyben!Vagy adjatok más tanácsot ha tudtok!

Mindenesetre nem szeretném a kutyát előrébb helyezni a gyerekemtől!Úgy szeretném megoldani hogy mindenkinek jó legyen...már amennyire lehet az adott szituációban.

köszönöm a válaszokat (erkölcs csőszök ne,így is bánt a dolog eléggé)


2010. szept. 6. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kis cikk: [link]


Egyébként volt régen egy másik ilyen jellegű cikk a kutya.hu-n, csak azt most nem találom. Abban leírja az anyuka, hogy ő már a kórházból hazaküldött egy szagmintát (pelust) apával a kutyának, hogy ne érje váratlanul. Náluk is régen mindenhova mehetett a kutya, de a gyerek szobából kitiltották. Nagyon hamar megtanulta, de annyira, hogy a vendégek elé is odaállt és addig nem engedte be őket a gyerek szobába, amíg a szülők nem szóltak neki, hogy bemehetnek.


Kár, hogy nincs meg az a cikk, mert olyan szép volt, hogy én is megkönnyeztem.

2010. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni de amikről beszéálsz azok alap dolgok ami miatt nem kellene elzárni a kutyát mert alapból tudnia kéne... Pl hogy nem megy az ágyra. Sosem szabadna a kutyával aludni nem csak azért mert jön a gyerek. Meg ilyeneket. Ezeket akkor kellett volna megtanítani amikor hazahozzátok. Arra is simán meg lehet tanítani hogy ne mejnem be egyes helyekre... Meg különbenis mit tenne? Felperülne a hatalmas termetével a kiságyba? Esetleg amikor a gyerek a földön játszik, de hol van az még...

Amúgy én a Fressnapfban láttam olcsóbban (kinek mi... 20 ezer körül, neten meg 50-60)

2010. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Eddig bárhova mehetett!Engem nem zavart!(Szobák)

Nem mondtam egy szóval sem hogy jól nevelt!Okos mert hallgat rám de pl az ágyra ha nem vagyok otthon felmegy!Nagyon makacs! (persze ismerem az oldalt:) lehet most fújjolni hogy nincs megnevelve minek nekem kutya....:)Ha otthon vagyunk csak a helyén fekszik!

Én a gyerektől sem akarom elzárni csak addig amíg nagyon pici !Ha kicsit megnő az lesz az első hogy összeszoktatom őket!Volt itt egy nagyon jó link!Az tetszett!Szerintem azt alkalmazom!

2010. szept. 7. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!