Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok-e egy tángyérból...

Szoktatok-e egy tángyérból enni a kutyusotokkal?

Figyelt kérdés

Ha marad valami fincsi ebéd után oda adjuk a tángyért nyalja ki egye meg ami maradt és aztán jól elmossuk őket


Ezen kívül kap este vacsit nyers húsos csontot.


2021. dec. 15. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
A nyers húsos csont önmagában amúgy is kevés lenne, nincs benne meg minden tápanyag a kutyának. Olvass utána a barf etetésnek.
2021. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem szoktam, mert nem hiszem, hogy egy munkavonalas belgának aki szabályok szerint él jót tesz az, ha összezavarom azzal, hogy a tányéromból eszik. Másfelől meg van neki normális kajája amit eszik, semmi szüksége az én fűszeres kajámnak a maradékára.

Szóval nem konyhamalacnak tartom.


A macskáim viszont kérdezés nélkül belezabálnak a tányéromba ha otthagyom 2 percre. 🤔

2021. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég megtévesztő a kérdés, mert nem vele eszel egy tányérból, hanem ő eszik belőle utánad.

Szóval csak emiatt kattintottam a kérdésre.

Jó újságíró lennél

2021. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én mindig adok nekik egy falatot miután befejeztem, alapból nem főzünk fűszeresen és csak azt kapják, amit megehetnek (pl eszem virslit, ami nem csípős, akkor kapnak egy-egy falatot, amúgy meg suliban jutifalat gyanánt egy-két zacskót befalnak, mint ahogy a többi kutya is)


A tányéromat viszont nem adom nekik, nem tartom higiénikusnak.

2021. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az én kutyám jobb kaját kap, mint amit én szoktam enni, főzött menüket, szóval inkább én ennék ő utána a tányérjából🤣
2021. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Naná hogy nem. És ő sem eszik az én tányéromból: van neki sajátja. Fűszeres kaját meg nem szokott kapni.
2021. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

"tángyérból"


Azt a Mucsaröcsögei stílusát nekije...😄

2021. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
A tanyaszomszédom volt olyan igénytelen tahó hogy kinyalatta a kutyával azt a tányért amiből az emberek ettek: olyan lusta volt, hogy macerásnak érezte egyből mosogatni, úgy volt vele könnyebb, ha a kutya lenyalja a zsírt előbb...
2021. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Fel se tűnt.Tángyérbol.😅😅😅😅Se abbol se tányérból.Igénytelenség netovábbja!
2021. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Csóróság van kérdező, hogy a kutyának nincs tálja, vagy csak totál igénytelen vagy?
2021. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!