Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogy szokta a kutyáját el...

Ki hogy szokta a kutyáját el inni állatorvoshoz? Kennel e vagy sétálva?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 09:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs a falumban doki, ezért kocsival és boxban viszem a kutyákat, de tudnak utazni kézben, lábnál, ülésen kutya biztonsági övvel.


Szájkosarat egy ideig hordtam, a biztonság kedvéért, de nagyon kedves kutyák és láttam, hogy mások sem visznek, sokkal antiszocabb kutyákkal, így én is elhagytam...

2021. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Tok jo! Hivtam a dokit, de ki volt kapcsolva ... visszahivott ... holnap megyunk kutyadokihoz :) (nekem ez ugrott be hirtelen a kerdesrol). Mivel szeretem a dokit es az asszisztens nocit is, ezert ma vettem nekik karacsonyi ajandekot. Holnap elviszem a kutyat setalni, majd figyelem az idot es a rendelesi ido elejere odamegyunk ... termeszetesen autoval, mert valojaban a belvarosban elunk, de kutyadokihoz kijarunk Nagykovacsiba a Poor Peti dokihoz, hiszen o a legjobb a kutyadokik kozul :)))
2021. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12+

Amugy tenyleg ... itt elek Ujlipotvarosban :) ... minden sarkon van egy allatorvos ... de en inkabb autoba ulok es kimegyek Nagykovacsiba, mert ott a legjobb fej a doki :))) ... es meg ert is a dolgahoz!!!

2021. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk közel van az állatorvos, úgyhogy elsétálunk.
2021. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

10 perc setara van a doki igy gyalog megyunk.


De volt mar az egyik kutyam annyira rosszul, hogy anyunak mondtam dobjon el minket, mert kezben vinni nem lett volna egyszeru es elegge gyenge volt,nrm tudott volna setalni.

2021. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Busz(ott szájkosár + póráz)

Vagy kocsi, akkor az anyósülésen ül az ölemben

2021. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyalog, pórázon.
2021. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog, egy darabig szépen jön, aztán fordulna vissza, amint rájön, hogy ez nem a szokásos délutáni séta :D


Utána kicsit nehezebb, de valahogy oda érünk.

2021. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!