Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 napja beteg a kiskutya,mi...

2 napja beteg a kiskutya,mi lehet a baj és mit tudunk csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap nem evett semmit és nem is kakilt,olyan letört és szomorú fejeket vág,van mikor csak néz maga elé. Maskor ugrál össze vissza meg nyalogat. Ma már eszegetett meg ivott,de még mindig letört.

Nem tudom,mert apám szokott labdát dobni neki és lehet megsérült a lába mert ahogy próbáltam megfogni visító hangot adott ki és elkapta,meg sokat nyalogatta. De nem hiszem h egy lábfájdalomtól nem evett és ivott 1 napig. Valami bélprobléma lehet mert hányt is. Vagy csak simán beütött az öregedés nála? Mert 7 éve van meg,(újszülötten hoztuk) Az előző kutya több mint 8 évet volt velünk,nem akarom hogy ő ilyen hamar elmenjen :(


2021. dec. 25. 01:47
1 2 3
 1/25 MJ fan válasza:
97%
El kell vinni allatorvoshoz
2021. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna. És ilyenkor hova?
2021. dec. 25. 02:23
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképpen állatorvoshoz kell vinni! Vannak éjszakai ügyeletek, ha ide tudtál kérdést kiírni, biztosan találsz neten is. Ügyeleti állatkorház keresőcím alatt, olyat, ami hozzátok a legközelebb van. Esetleg állatorvosotokat is kérdezni telefonon vagy más állatorvost, amit a net dob ki.

Nem hangzik ez alapján jól a kutyi...kérlek szépen segítsetek neki.

(7 éves kutyi max idősebb, nem kéne már haldokolnia, olyan 10 éveskortól max, de ez sincs kőbe vésve)

2021. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem kell kérni szépen,mintha nem lennék eléggé aggódó,rohannék orvoshoz ha lenne hidd el :)

Csak az a rohadt helyzet,hogy vidéken lakunk és itt nincs ügyelet csak pesten. Ezt a kutyut meg ha buszra felviszi valaki akkor kész mágus. Még sétálni is félt mindig kimenni nem hogy még utazni..

2021. dec. 25. 02:50
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Virusos hasmenes es hanyas jarvany van kutyaknal most. Nslunk is veres hasmenese volt.


A rizseshusra szortam kakukkfuvet(=tedmeszetes antibiotikum..) es malnalevelet(gyogyszertari teafu-verzescsillapito) es 1 napig nem ette meg,ehezett(=ez renbehozza a gyomorrontast stb a kutyaknal!!) es utana ezt eszi es szilard szep szeklete van es jol van.

2021. dec. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Pedig csak ez az egyetlen megoldás...

Karácsony van...kérj kölcsön autót vagy valahogy old meg a buszt.

Ha az én kutyám lenne mindent is megtennék érte.

2021. dec. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
2 napja beteg a kutya és képtelen voltál elvinni orvoshoz… dehogy vinnéd, hoszen akkor még bőven volt a legutolsó falusi doki is. Egyébként minden nagyobb városban van állatkórház, azok nem zárnak be. Ne mondd már, hogy annyira messze laktok minden cicilizációtól, hogy segíts rajta.
2021. dec. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
A miénk patkányméreg miatt volt ilyen. Bedobták neki....
2021. dec. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
van ügyeletes ilyenkor is, el kell menni oda ahol van
2021. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

hol laksz?

mert akkor megkeresünk közösen hova tudsz legközelebbi orvoshoz menni..

2021. dec. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!