Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi mézeskalácstól lesz...

Ennyi mézeskalácstól lesz baja a kutyáimnak?

Figyelt kérdés
Van két fajtatiszta, törzskönyvezett kaukázusi juhász kutyám, ők a szemem fényei! Tegnap délután vendégség volt nálunk és az egyik majom rokon retardált kölyke kiment, hogy játszik a kutyákkal. 13 éves a kölyök, eszembe se jutott volna, hogy ennyire fogyatékos, de a végén vettem észre, hogy megetetett 3-3 db mézeskalácsot a kutyákkal. Ott és akkor annyira feldühödtem, hogy levertem egy olyan pofont a gyereknek, hogy elindult az orra vére, aztán meg leordítottam a fejét és a védelmére kelő szüleit elzavartam a p*csába. Talán nem tűnik soknak ez a mennyiség, de nagyon tömény, cukorbomba már 1 mézeskalács is, nem még 3, ráadásul kutyáknak, akiknek semmi szüksége nincs rá. Este felhívtam a kölyök szüleit és megmondta, hogy ha bármi baja lesz valamelyik kutyának feljelentem őket. Az éjszakát túléltük, most fogunk elindulni vendégségbe, de beengedtem őket a házba és biztonsági kamerával fogom figyelni őket. Szerintetek lehet még bajuk vagy már túl vannak ratja?

2021. dec. 25. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Ha igaz a sztori, az apjuk helyében letéptem volna az arcod.

Boldog karácsonyt.

2021. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem kamu a kérdés szerintem nagyon túlreagálod. Ekkora kutyáknak nem fog megártani egy kis cukor, gondolj bele hány tudatlan ember eteti ilyen szarokkal a kutyáját mert ,,úgy szereti". Hacsak nem xilit cukorról van szó, ebben az esetben megértem a felháborodásodat.
2021. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Hülye pcsa vagy.
2021. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem lesz bajuk.

Azt persze feltétlenül fontos volt leírnod, hogy mennyire drága, törzykönyvezett kutyáid vannak, mert ha nem azok lennének nem is lenne annyira fontos az egészségük, hogy agyonverj miattuk egy gyereket, ez lejött az írásodból. Nem vagyok nagy gyerekbarát, de a szüleik helyében úgy megtakartalak volna ott helyben, hogy a kutyáid is csak lesnek vinnyogva.

Boldog karácsonyt.

2021. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Kamu.
2021. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

4# vagyok.

Nem beszélve arról, hogy két kaukázusi juhászkutyához nem engedünk ki felügyelet nélkül gyereket "játszani" akkor sem, ha a "szemem fénye a kutyus" meg a tököm tudja mi még.


Tényleg hihető a sztori...

2021. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Akkora kamu mint a ház, de ha igaz és annyira szereted a kutyákat inkább az ügyeletre rohantál volna velük pofozkodás helyett. Amúgy meg ne engedj felügyelet nélkül gyerekeket a közelükbe. Nyominger.
2021. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
#3 Miböl gondolod, hogy a kérdezö nönemü?
2021. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha annyira szereted őket akkor miért nem orvoshoz mentetek ahelyett hogy gyk-n picsogsz?

Amúgy szerintem is kamu, kizárt hogy a gyerek szülei csak álltak bambán és egy szavuk sem volt arra hogy te akkorát levertél neki hogy vérzett. (Mellesleg gratulálok, rendkívül intelligens módon intézed a konfliktusaid. Nem engednék ilyen ostoba embereknek kutyát tartani, főleg nem ekkorákat.)

Aztán hazazavartad őket és ők haza is mentek, nem az ügyeletre megvizsgáltatni a gyereket meg látleletet vetetni a feljelentéshez ami ilyenkor alap. Nem szeretem a gyerekeket, nekem nem is lesz, de még így is felháborító ilyet olvasni, gondolkodás nélkül feljelentenélek. Ugye tudod hogy kinek adnának igazat ha meghallanák a sztorit hogy a gyerek megetette a kutyákat mézeskaláccsal, mire te testi sértéssel reagáltál?

2021. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem xilittel készült a mézeskalács, csak simán cukorral, mézzel, akkor nem lesz bajuk, max kis hasmenésre számíthatsz. Persze érthető, hogy zavar, én is rászóltam nagymamámra, amikor sütivel kínálta a kutyámat, csak éppen ebben az esetben én tudtam, hogy a süti steviával készült, mert van cukorbeteg a családban, szerencsére az nem mérgező, csak hasmenést okozott, de az is kellemetlen volt (nekem mentett keverék kutyám van). Esetleg a szülőknek magyarázd el, miért aggódsz, hogy a kutyák nem ehetik ugyanazt, mint az ember, van, ami nekünk ártalmatlan, a kutyáknak méreg.
2021. dec. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!