Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ha a macska mézeskalá...

Normális ha a macska mézeskalácsot eszik, és őrjöng a paprikás chipsért és a csokoládéért?

Figyelt kérdés
Ja és imádja a padlizsánkrémes kenyeret, a mazsolát és a banánt!!!
2011. jan. 20. 01:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Tuti azért mert ezekre szoktattad rá őt.
2011. jan. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A mézeskalácsot a miénk is levadászta a fenyőfáról karácsony éjszakáján, igaz, csak egy falatot evett belőle. De a bejgli mellé is odafeküdt, amikor megsült és kitettük hűlni. :D

Ezeknek egyébként az illatát szerintem jobban szerette, mint az ízét. Szegfűszeg pl. A diós bejglibe mi teszünk darált mézeskalácsot egyébként.


Az őrölt pirospaprikát is szerette (nem csípős), amikor elővettük a pörkölthöz, sokszor kérte, ilyenkor a földre hintettünk neki egy kicsit és vígan felnyalta.

Ezt is inkább szagolgatni szerette, intenzíven szipuzta mielőtt megette, szét is fújta rendesen.


Csokit csak egyszer adtunk neki, olvastuk valahol, hogy valakinek a macskája szerette a Balaton szeletet, kipróbáltuk és a miénk is szerette. :D Kért is volna még többet az első falat után, de nem adtunk neki... De ebben is szerintem az ostyát szerette inkább.


Amúgy nagyon szerette még a főtt krumplit, főtt kukoricát, pogácsa tetejét és a borsót is ki kellett neki szedni a brassóiból... :D

2011. jan. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A miénk is szeret mindenből kunyizni, amit mi eszünk: mogyoró, csoki, süti, vajas kenyér, zsíroskenyér, spenót, tökfőzelék. Nálunk a lánycica aki nagyon édesszájú, de a másik kettő sem veti meg a jót:)
2011. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Egyszer összeszedtem egy kiscicát az utcán, láttam, hogy éhes, vettem neki Whiskas-t, nem kérte. Öntöttem neki tejet, nem itta. Vizet - azt sem. Mikor már teljesen tanácstalan voltam, végső elkeseredésemben töltöttem a tálkájába a Fanta vadmálnámból, amit éppen akkor ittam. Hát, úgy elkezdte lefetyelni, hogy ne tudjátok meg. :)
2011. jan. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az enyém a nyers krumplit falta. Mikor öreg lett, lereszeltem neki.
2011. jan. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, már a macskák sem a régiek. :D Régen volt egér, és slussz!
2011. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A mienk a szaloncukrot vadássza le a fáról, de szereti a különböző zöldségeket, valamint egyszer már a savanyúkáposztát is megkóstolta. :D
2011. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

A válasz: NEM. Nem normális, hogy a macskád ilyeneket eszik.

Gyakorlatilag senki sem a kérdésedre válaszolt.

Egyáltalán nem jó, hogy ilyeneket eszik, ő egy ragadozó...

A ti hibátok, hogy minden sz.rból adtatok neki, és hagyjátok, hogy kunyeráljon...

2011. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is tudom, hogy nem normális, de akkor mi van, ha benne van a tálban a felkockázott nyers krumpli, várva, hogy felforrósodjon az olaj, és a macska önkiszolgálja magát nyers krumpliból úgy, hogy előtte sose adtunk neki?

Vagy az, hogy szaloncukrot lop, és meg is eszi. Sőt, ügyetlenek voltunk, és lehullott pár szem popcorn a földre, amikor a zacsiból átöntöttük tálba, és persze felvenni már nem tudtuk, mert őkelme levadászta. A mazsolát is szereti, meg a sajtot. (a tejet is szeretné, csak azt nem kap, mert hasmenős tőle)

Míg a másik macskánk, ha úgy gondolja, kevés volt a cicahami porció, elmegy, és fog magának gerlét vagy verebet. (szóval, csak azt akarom mondani, hogy persze, ez nem normális, de sok esetben nem a gazdi szokatja rá, hanem a macska vadászterületeként értelmezi a lakást, és vadászzsákmánynak az emberi ételt)

2011. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is szereti a főtt kukoricát, meg a chipset, a pattogatott kukoricát, a joghurtot, pudingokat, egyszer még a tejfölös uborkasalátáémat is megette, amit az asztalon felejtettem.

Ragadozó, vagy sem, tény hogy ezek a házi kedvencek, már korántsem úgy funkcionálnak, de azért ha nyers húst hagynék az asztalon, azt is ellopná természetesen.

2011. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!