Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt kutyásként vállalná...

Tapasztalt kutyásként vállalnátok 2 kölyköt egyszerre?

Figyelt kérdés
Maximum 1 hónap korkülönbség lenne a kölykök között, 10-14 hetesen kerülnének gazdához.

#kiskutya #Kölyókkutya
2021. dec. 28. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Kizart dolog. En akkor vallaltam be ujra kolykot, amikor mar a nagyobbik kutyam ugy ereztem, hogy “kesz” van, neveles ugyileg, marmint vegre szobatiszta volt, tudott parancsokat, szocializacioja is jol haladt, voltunk kutyasuliban, stb stb.

1,5 eves volt ekkor.

De mindenki mas, en “tokeletes” kutyust szerettem volna, aki tenyleg jol nevelt,hallgat ram es ugy erzem, hogy ezt igy tudtam elerni, hogy egyedul vele foglalkoztam. 2 kolyok nevelese egyszerre nekem nem ment volna. Igyis a masodikkal mar nagyobb volt a logisztika, hogy kulon csak ra is szanjak idok, menjunk suliba, szobatisztasag megint stb. De megoldottuk, viszont biztosan nem birtam volna el egyszerre ket kolyokkel, de ez en vagyok. Valakinek tuti megy, nekem nem :D

2021. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Azt mondd meg, hogy minek? Miért nem elég egy?
2021. dec. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mantis religiosa ***** válasza:
21%
Tudod, még a mondás is úgy tartja, hogy egy seggel két lovat nem lehet megülni...
2021. dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
#2 talán mert szeretne neki egy játszópajtást? Az ötlet jó, de én sem bírnék el két kölyökkel :D Ahogy az első is, 1-1,5 évet várnék a másodikkal.
2021. dec. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
én se vallalnék. Könnyebb egyre odafigyelni és megadni neki az elégséges figyelmet, mint kettőnek.
2021. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Egyszerre tanulhatnak,nőhetnek fel. Ha egyik picit lemaradna arra kell plusz idő
2021. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Volt egyszerre 4 kutyám, így arra, hogy miért nem elég egy, nem fogok válaszolni. Miért nem elég mindenkinek egy gyerek?


Normális válaszokat köszönöm!

2021. dec. 28. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha több kutyát szeretnél akkor én a helyedben azt csinálnám, hogy nem egyszerre szerezném be a kölyköket hanem pár hónap különbséggel, hogy legyen idő az egyenkénti nevelésükre.
2021. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ milyen fajta. Ha nyugodtabb fajtájú kutyák, és már van vele tapasztalatom, akkor bevállalnék. Bár ott se úgy hogy egy alomból a kettőt hanem egy pár hónap különbség legyen köztük azért.
2021. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, miért ne
2021. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!