Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az öreg kutyámmal?

Mi lehet az öreg kutyámmal?

Figyelt kérdés
Van egy közepes testű, 18 éves, ivaros, keverék hölgyeményem. Az utóbbi hónapban észrevettem, hogy nem olyan aktív, inkább pihen, keveset eszik, maga alá pisil, céltalanul bóklászik, kis bambusz. az ajtónak nem azon a felén akar bejönni, ahol nyílik. Látása-hallása sem a régi. Viszont észrevettem, hogy egyik napról a másikra nagy pukli nőtt a fenekére. Mivel karanténban vagyok csak telefonon tudtam konzultálni a dokival, hétfőn tudok majd találkozni vele. A pukli óta ennél is kevesebbet eszik és alig, vagy nem székel, a nádas mögé bújik, ott pihen alig tudom kicsalogatni, h kényelmesen feküdjön. Mi történhetett?

2022. jan. 1. 08:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) húúú. Jött a doki, addigra a popóján a tályog kidurrant. Megy lettünk mindketten dicsérve, hogy ügyesen ápoltam a sebet, a kutus pedig ügyesen tűrte :D kapott antibiotikumot, 8 napig szedte, vitaminozunk. Most nagyon elevennek tűnik, eszik is, a vizeléssel, kakival sincs baj. A demencia tünetei megvannak, ma éjjel is úgy döntött, hogy ő bizony háromkor ül ki megugatni a semmit :D de rászóltam és visszapihent. A lényeg, hogy jól van.
2022. jan. 10. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!