Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok a kutyanak a fott...

Adhatok a kutyanak a fott hushoz fott gyumolcsot, vagy azt inkabb csak nyersen?

Figyelt kérdés

Ugy dontottem, hogy a feleves kutyamnak fozni fogok, kiadagolom, lefagyasztom, es azt fogja enni.

A hus melle fozok rizst es repat, edesburgonyat. De szeretnem kicsit valtozatossa tenni. Pl gyumolcsokkeel. Gondoltam fozve hozzakeverem, dusitom. Ezt inkabb hanyagoljam, es nyersen adjam, pl alma, korte?


2022. jan. 2. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Rizs nem jo.

Fott zoldseg menjen nagyreszt. Gyumolcs elenyeszo. Gyumolcsot nem fozzuk. Eretten adjuk.

2022. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rizs miert nem jo?

A bolti kutyaeledel is tartalmaz rizst.

Milyen zoldseg mehet a repa es edeskrumpli melle?

2022. jan. 2. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Más zöldségeket is adhatsz a répán és az édesburgonyán kívül, pl cukkini, zeller, sütőtök, brokkoli, vágott zöldbab.

Gyümölcsöt és úgy szoktam adni, hogy heti 3* és összekeverem 1-2 db tojássárgájával és kevés natúr joghurttal és külön a rendes kajája előtt.

És én amúgy gyümölcsből ilyen barfos keveréket adok, mert ebben sokfajta van:

[link]

Nem olcsó, de csak 1 kiskanálnyi kell belőle egyszerre, mert megdagad vízben és sok lesz.

2022. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó a rizs.

Néha azt is váltogathatod, pl tészta, bulgur, köles, zabpehely is jók.

2022. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!