Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyak ehetnek gyumolcsot?

A kutyak ehetnek gyumolcsot?

Figyelt kérdés
:D....A kutyam nemetjuhasz es amikor gyumolcsot eszek akkor o is ker szoktam adni neki is neha (pl: alma,szilva,barack,cseresznye...stb)nyuogodtan adhatok neki vagy nem kellene??
2009. júl. 20. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim is esznek és semmi bajuk tőle...
2009. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az enyémek is szeretik és semmi bajuk tőlle,mondjuk a babánra meg ilyenekre vigyázz,hogy nehogy meghajtsa,de az alma,dinnye,cseresznye szerintem nem árt,sőt...:)
2009. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már nem él a kutyusom,de harcot vívott a lányommal a káposztáért! A gyümölcsöt is nagyon szerette. A macskám meg imádja az olajbogyót,főttkukoricát,tökmagot. Érdekes, még soha sem lettek ezektől a nisiktól betegek.Szerintem nyugodtan ehet a kutyusod gyümölcsöt,ha szereti.
2009. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az jo kosz:P:)banant az nem szoktam adni:P
2009. júl. 20. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz a kutyádnak gyümölcsöt, banánt meg főleg, mert olyan vitaminok vannak benne, ami a kutyáknak nagyon fontos, és nem fogja meghajtani.
2009. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
persze adhatsz, de nem biztos h megeszi
2009. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az én ebecském almamániás, anyukám kutyusa meg szőlő-nektarin-alma rajongó, és semmi bajuk tőle:)
2009. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még kertes házban laktunk akkor ott volt szőlő, cseresznye és dió az aktuális kutyáink mindig kiszolgálták magukat az érett gyümölcsökből. Pl: aranyosan tudták enni a szölöt a tőkéről.... :-)

(igaz mi csak csalánnal meg ilyesmikkel permeteztünk)

2009. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a mazsola és a szőlő ( egyes orvosok véleménye szerint , egyes kutyáknál , nem fajtafüggően ) halálos vesebetegséget okozhat( állítólag 1-2 marok mazsola már halálos adag ?! !!!!van aminek nem árt,és van aminek semmi baja tőle !

az összes többi gyümölcs etetése mértékkel ártalmatlan ,hasznos is( persze megmosva )!

2009. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekem is németjuhászom van és nem csak a gyümölcsöt( körte, alma, cseresznye, barack, dió) ezsi meg hanem a zöldséget is ( borsó, répa) szal nemkell féltened nemlesz tőle semmi baja, és sok vitamint is tartalmaznak szóval még egészséges is.:)
2009. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!