Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik kutyatap se valik be....

Egyik kutyatap se valik be. Megis milyet adjak neki? Eheztesd a kutyat okoskdok kimeljenek! Azok irjanak, akiknek nagyon-nagyon valogatos a kutyajuk. Ez a kutyi pici koraban sem ette se a gyumolcsot, se a repat stb.

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 06:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Tehát olyanoktól vársz segítséget, akik ugyan azt a hibát követik el amit te, pedig ismered a működő megoldást, csak az nem érdekel.
2015. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, milyen tápokat próbáltál eddig, hogy adtad a kutyának, naponta hányszor, és h volt-e nasi.
2015. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy millyen ételt kap a kutyi. Ha zseléset adsz neki akkor olyan volt mint a mi kutyánk. Vagyis száraz kutya tápot adj majd neki.
2015. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Es írtad, hogy kíméljenek azok akik azt mondjak, hogy eheztesd

De én megis leírom, mert akkor ra szokik, hogy az van, amit kap, ha nem eszi hat éhes marad


Rakd le neki, ha fel óra múlva se ette meg vedd el előle

Es ezt addig csináld, amíg meg nem eszi, hidd el, ra fog jönni, hogy nincs mas

Ha nem eszik éhes lesz

És nasit se kapjon!



Nekem is volt, hogy 2 napig nem evett a kutyám mert nem tetszett neki vagy nem tudom, 3. Napon rájött, hogy enni kene, mert mar éhes es nem kap mást

2015. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem eszik, mert tudja, hogy úgyis kap mást. Te meg még meg is erősíted, hogy jó ez így
2015. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Kapjon főtt kaját.Ne legyen előtte mindig eledel.Ha nem eszi,elveszed és csak a következő etetésnél adsz megint.A másik pedig,van kutya,amelyik keveset eszik.Ha nem zörög a bordája,nem kell többet ennie,mint amennyit megeszik magától.Kínáld frissen tört dióbéllel,nincs kutya,amelyik nem szívja fel.
2015. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 bollocks ***** válasza:
35%
Nincs válogatós kutya, csak alkalmatlan gazda, ahogy a példád is mutatja.
2015. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

hihetetlen, de igaz, de az én kutyám se eszi meg a tápokat, még a legjobb Royal Canint is 3 nap alatt nem evett meg egy pici tállal, pedig nagytestű.


szóval az éheztetés nem mindig a legjobb módszer, az én kutyám sokat fogyott, szóval biztos a legtöbb esetben bejön, nálam nem jött be


amit hajlandó megenni: mindenféle maradék, kedvence a tészta és az áztatott kenyér. komolyan! elvileg húsevő, szereti is a húst, csirkét szokott kapni, de a tápot meg nem eszi. nincs elhízva, mert mozgatjuk, nem is sovány így. javaslom próbáld meg a főtt csikét, rizst adni neki kezdetnek, hátha neki is bejön a maradékozás

2015. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem sz@rral etetné mindenki a kutyáját, hanem amire az ki lett fejlesztve akkor sokkal könnyebb lenne embernek-állatnak egyaránt. Hacsak nem a Real Nature, Taste of Wild és hasonló minőségű tápokat adsz neki, akkor megértem, hogy nem eszi meg. Tele van gabonával, érzi hogy az neki nem jó. Vegyél inkább csontos húst (csirkefarhát, kacsafarhát, éppen amit találsz), mellé valami nyesedékhusi amit megfőzöl. Esetleg mehet egy kis rizs is. Ha ezt se eszi meg, akkor pedig éheztesd pár napig testméretétől függően. Ez egy kutya, nem egy ember. Máshogy működik az agya és ami neked lehet, hogy borzalmas az neki sokkal természetesebb (lásd éhezés) :)
2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Elso:igen igy van.Es akkor ez szamodra problema?
2015. jún. 21. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!