Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolják azon kutyatart...

Miért gondolják azon kutyatartók, akiknek a kutyái nekiugrálnak a kerítésnek és folyamatosan ugatnak, ha valaki elmegy az utcán, hogy ezzel gyalogos közlekedésre alkalmatlanná tehetik a házuk előtti járdaszakaszt?

Figyelt kérdés

Sok esetben még a fejüket is kidugják a kutyák, ezzel ténylegesen veszélyeztetik a járókelőket. Véleményem szerint a kérdésben megfogalmazott szituáció megvalósítja a közúti közlekedés veszélyeztetésének tényállását is, mivel az őrjöngő kutyák miatt sok ember nem a járdán, hanem az úttesten fog közlekedni a járműforgalomban.


35/F


2022. jan. 4. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, kis buznyák drágám. Már megint unatkozol? A pszichológusod még szünetel és nem fogad téged?

Aki nem ismerné, van egy meleg, kutyafóbiás, embergyűlölő, állatgyűlölő rajongója ennek az oldalnak.

2022. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

A hírhedt havas-kutyapisis kérdező :D

Mostanában nem tudja kiírni az évente esedékes kérdését mert nincs hó, így kénytelen volt valami mást kitalálni :D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem sem szimpi dolog ez, mert amelyik kutya ezt csinálja, az nemcsak hogy nincs megnevelve, de nem is foglalkoznak vele, vagy nem eleget. Soha nem a kutya a hibás. Dühít hogy vannak kutyák akiknek ilyen élet jutott.

Viszont egy értelmes ember tudja hogy mire való a kerítés, ismeri a vasat és a fát is, tudja hogy nem kell az útra kimenni mert a kerítés visszafogja a kutyát. Ha pedig rozoga a kerítés és nem fogja meg, akkor megint csak felesleges az útra menni, a kutya ha elszabadul, egy pillanat alatt ott lesz :D

2022. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

„A pszichológusod még szünetel és nem fogad téged?”

Nincs szükségem pszichológusra.


„Aki nem ismerné, van egy meleg, kutyafóbiás, embergyűlölő, állatgyűlölő rajongója ennek az oldalnak.”

Nem vagyok sem embergyűlölő, sem pedig állatgyűlölő. Egyébként nem a szexuális orientációmmal kellene foglalkozni, mivel a kérdésben megfogalmazottak valós problémát jelentenek, mivel a kutyáknak sok esetben a fél testük is kilóg a kerítésen.

2022. jan. 4. 21:55
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Jaaaaaaj a szokásos kutyás hergelő. Én harapnálak.
2022. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 qkker1 ***** válasza:
94%

"Egyébként nem a szexuális orientációmmal kellene foglalkozni, "


Csak azért foglalkozunk azzal, hogy meleg vagy, mert te elvárod a toleranciát, közben meg iszonyatos bunkó módon provokálod a kutyásokat!

2022. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
De ez tipikusan azoknál az embereknél figyelhető meg, akiknek a kutya egy biodísz, kötelező kelléke a kertnek és a napi foglalkozás kimerül annyiban, hogy elédobják a kaját. Jól írtad, nem kutyások, hanem csak kutyatartók és pont nem érdekli őket, hogy mások emiatt félnek előttük elmenni. Ez nem nevelés kérdése, egy szerencsétlen apró szemű hálót kellen csak kihúzni a kerítésre...
2022. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy nincs szükséged rá! Nagyon is kellene egy pszichológus, vagy még inkább egy pszichiáter! Azóta vannak gondok, hogy abba hagytad a gyógyszered szedését, ugye? És most még a pszichiátriai osztályokat is covid osztályokká alakították. Már be sem tudnak fektetni téged. Azért nagy csapás ez, valld be!
2022. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Mindig szívrohamot kapok én is és inkább sétálok az út szélén.. hiába ott a kerítés..
2022. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, én màr arra sem pazarolom az időt, hogy elmondjam miért vagy retardált. Simán csak jelentettem az 100. provokáló kamukérdésed.
2022. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Válaszolók! A legegyszerűbb az lenne ha figyelmen kívül hagynánk ezt a trollt és válaszok nélkül simán csak jelentenénk a kérdéseit. Igazából felesleges a "kedves kérdezőnek" válaszolni mert úgyis csak a saját hülyeségét nyomja.
2022. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!