Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a kutya táp?

Milyen ez a kutya táp?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek az összetevői.


2022. jan. 5. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem jó. Ami úgy kezdődik, hogy "gabonafélék", az felejtős, nem érdemes tovább olvasni. A jó tápoknál a hús mindig első helyen szerepel, innen lehet felismerni.
2022. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Maya Bunnyheart ***** válasza:
92%
Ezt egy középkategóriás tápnak mondanám, nem a legjobb, de vannak ennél sokkal rosszabbak is (4% hústartalom,gabona stb.)
2022. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
25%
Kérdező, nem jó a link, nem mutat semmit.
2022. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy 10 éves kutyának vettem, alacsony mozgásigényű, ivartalanított szuka kutyus.

Neki megfelelő?

2022. jan. 5. 19:02
 5/14 Maya Bunnyheart ***** válasza:
89%

Majd a kutya szervezete eldönti hogy jó e, ezalatt értem azt hogy szívesen eszi, nem fogy/hízik tőle hanem tartja a súlyát,mennyit és milyet kakál.


Ha esetleg nem válik be akkor ajánlanám ezeket: Platinum, Carnilove, N&D, DaDo. Vagy még a Lidlből ez a legjobb: Orlando Pure Taste [link]

2022. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2022. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Az Orlando (Lidl) tápokból a Gourmet jobb,mint a sima.Abban nem állati származék van.

A legjobb belőle pedig az Orlando Pure Taste.Azzal már lehet etetni,bár ebben az árban szerintem találsz hasonlóan jókat vagy jobbakat.

2022. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

"Majd a kutya szervezete eldönti hogy jó e, ezalatt értem azt hogy szívesen eszi, nem fogy/hízik tőle hanem tartja a súlyát,mennyit és milyet kakál."


Az utolsó sorokkal egyetértek, de hogy szívesen eszi-e az nem jelent semmit. A kutyák ösztönösen zabálnának bármit, akár mérget is ennének, ha azzal kínálnád, szóval ebből nem lehet semmire következtetni.

2022. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez a táp a Lidl-ös Orlando Gourmet, ezt választottuk mert ha megveszünk belőle 1.5kg egész hónapra kitart és nagyon gazdaságos is, 2000 Ft/hó az etetése.
2022. jan. 5. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Igaz,kit érdekel hogy egy fos,csak gazdaságos legyen.1.5kg azért nem sok táp,gondolom maga a kutya se nagy.Ha már egy kistestűt is 2000ft/hónapra kell szabályozni ott nagy baj van. :D
2022. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!