Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shiba Inu tartása panelban?

Shiba Inu tartása panelban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát, főképp egy Shibat. Viszont panelban lakok és így nem tudom nekik ez mennyire megfelelő. Mindennap letudnám vinni sétálni többször is (egyszer reggel korán és máskor délután) és lenne is egy kert ahol tudna játszani, futkározni.

2022. jan. 7. 14:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
japán fajta*
2022. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%

En Shibat tartok es tarsashazban (7 eve) megfelelo mozgatas mellett nincs vele gond, de nem is ez lesz vele a legnagyobb. Jo reszet leirtak mar neked, en azert +2 dolgot hozzatennek:


- Olyanok mint a macskak, nem emberkozpontu es rohadt eros "en tudata" van. Emiatt nagyon tavol van a idealis kutya/gazdi vagyalomtol.

- Marha sokat vedlik, kepest egy ujabb szonyeget odavedleni neked (kulonosen tavaszkor/osszel) ertsd meg a bontatlan vajban is szor lesz, ha nem foglalkozol vele.


Reszemrol lebeszelnelek, eleve nagyon draga (most mar szerintem 500k HuF korul vannak, en anno 360k-ert vettem), nagyon nem idealis kutyafajta. Nyilvan szep, okos, de minden 4x annyi erofeszitesbe kerul naluk, mint mondjuk sok mas fajtanal es nem jo erzes mikor hulyet csinal beloled. Aztran majd jonnek az onjelolt "kutyasuttogok" a nagy igazsagaikkal elmondjak a nagy lozungokat a kutyakrol (mikozben valami szolgalelku labradorral paradeznak). Nyilvan te dontesed, de semmikepp nem osi tipusu kutyat valasztanek (shibat meg kulonosen nem), hanem valamit, ami kozelebb all a legendas ember/kutya kapcsolathoz.

2022. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!