Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a varrat darab ki fog esni...

Ez a varrat darab ki fog esni majd valamikor vagy nem jól lett kiszedve?

Figyelt kérdés

Kb. Fél centi varrat darabka kiáll a bőréből.

[link]


2022. jan. 8. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne egyszerűbb venni egy csipeszt, és kiszedni? Én a saját térdműtétem után is szedegettem ami varratszedésnél benne maradt.
2022. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Cicámnak is benne maradt, neki kihullott. (Vagy kikaparta magának, passz..egy idő után nem volt benne.) De jól írja az első, ha a kutya türelmes, egy szemöldökcsipesszel ki is lehet szedni.
2022. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam de nem akarom nagyon tépkedni, olyan mintha belülről lógna ki.
2022. jan. 8. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy onnan lóg. Az orvos is így szedi ki, csak nem volt alapos.
2022. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól félek ha kitépem elszakít belül valami szövetet. Gondolom bőr alatti valamilyen belső varrat nem lóghat így ki.
2022. jan. 8. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Milyen varrat? Felszívódó?

Mert akkor meg ne húzd alighanem kilóg a varrat széle,idővel el fog tűnni.2 vége van mindig logikusan ahol kezdik és ahol vége van,ha felszívódó meg ne próbáld kihúzgálni.


Ha nem felszívódó és varrat szedésre menni kellett volna,vagy a kutya szedte ki magának akkor kihúzhatod,csak benőtte a bőr.Nem fáj.

2022. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy belül is van felszívódó varrat és kívül is volt a bőrében nem felszívódó de azt az orvos már kiszedte, ezután fedeztük fel ezt a kis darabkát. A belső már felszívódott nagyjából mert már nem érezni ha tapogatom. Na mindegy holnap visszavisszük.
2022. jan. 9. 06:02
 8/10 anonim ***** válasza:

A felszívódó néz ki emlékeim szerint így én azért nem piszkálnám ameddig nem szólnak.:o

Ha csak sima külső lenne egy csipesszel vagy puszta kézzel ki lehetne szedni.

2022. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Viszonylag vastag és nagyon merev a varrat. Meg amúgy a felszívódónak így ki kell lógnia?
2022. jan. 9. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem,nem kellene neki,de ki tud,ha a gyógyuló belső varrat kitolta vagy eleve kilógott amikor össze lett a külső varrva.

Ha nem zavaró nem is fogják piszkálni és úgy fog maradni,ha zavaró akkor lecsippentik és majd felszívódik pár éven belül.

2022. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!