Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány kutyusom egy hete lett...

Lány kutyusom egy hete lett ivartalanítva és ma szétnyílt egy lyukban a sebe! Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Elmentünk az orvosunkhoz, aki adott gallért rá. Azt mondta nem szükséges újra összevarrni, mert össze fog forrni magától. Nincs elfertőződve... De úgy meg vagyok ijedve... Volt már valaki így, aki meg tudna nyugtatni, hogy nem lesz baj? 3 varrat van amúgy benne, ez a legkülső..

2021. máj. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Irass fel a dokival Bactroban kenocsot es kezelgesd azzal ... dokitok is valoszinu helyeselne az otletet.
2021. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem is volt rajta galler?

Ha az orvos azt mondta, hogy nem gaz, akkor nem az, de galler vagy ruha legyen rajta folyamatosan, hogy ne tudja piszkalni.

2021. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi elég ilyesztő hogy van benne egy lyuk, de ha a gallér marad nagy kárt nem tehet benne. Igaz nem kutya de anno az egyik patkányom az ÖSSZES kapcsot kiszedte magából, konkrétan az állat oldalán volt egy LYUK, de a doki azt mondta tisztogassuk és jó lesz, pedig tényleg a fél oldalán futott végig. És basszus kb 3 hét és nyoma se volt, gyorsan tudnak gyógyulni az állatok, csak arra figyeljetek hogy legyen tiszta a környéke mert ha abba bejut valami hajaj.
2021. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a külső varrat nyílt szét egy picit, semmi baja nem lesz, ne aggódj.
2021. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megnyugtatnám, de a számát se tudom.
2021. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!