Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetértesz velem? Szerinted...

Egyetértesz velem? Szerinted is a keverék kutyák a legkülönlegesebbek?

Figyelt kérdés

Mindenki divatos, menő, különleges kutyafajtát akar, azért, mert valami hírességnek is olyanja van.

Pedig valójában a keverék kutyák a legkülönlegesebbek, mert mindegyikük egyedi, nincs két egyforma, még összekeverhető sem.

Bemész egy sintértelepre és mind a 150 kutya más és más.

Némelyiket a csúnyasága teszi olyan gyönyörűvé.

Mindegyikben van valami, amivel megfogja a szíveket.


Persze minden kutya imádnivaló és tökéletes és a legjobb lények a világon, de a keverékek még őket is felülmúlják, annyira csodásak.


2022. jan. 9. 09:57
A kérdező szavazást indított:
Minden kutya imádnivaló, de a keverékek a legcsodásabak.
A keverék kutyák a legcsodásabb lények a világon, bár minden kutya imádnivaló.
16 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Hàny éves vagy?
2022. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Persze, biztosan mindenki azért dzeretne fajtatiszta kutyát, mert valamilyen hírességnek az van...

Szerintem a keverék kutyák nem csodálatosabbak, mint bármilyen fajtatiszta kutya.

Azok a kutyák viszont nem számitanak amiket egy nagyobb macska simán elvisz😂😂😂

2022. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is mixem van, de a keverék kutyák istenítése ugyan olyan mint amikor valaki csak a fajtatiszta kutyákat isteníti. Egy keverékkel is lehet engedelmességizni, örző-védőzni, ahogy fajtatisztával is.

Minden fajta különböző,de azon belül az egyedek is.

Pl: törpe pincserre azt mondják bizalmatlan az emberekkel. Az enyém világéletében érdeklődő, barátságos volt.

2022. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
2. Én azt figyeltem meg, hogy általában akkor célszerű fajtatisztát vásárolni, ha egy meghatározott tulajdonságú kutyát keresel.
2022. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egyetértést🐾❤️

21 éves nő vagyok

2022. jan. 9. 10:20
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze azt még hozzá kell tenni hogy előfordul ha két fajtát, a pozitív tulajdonságai miatt kereszteznek. Pl. ilyen a német juhász, Malinois keveréke.
2022. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Én abban hiszek, hogy minden egyed más, és más, még akkor is, ha egy fajtán belül vannak. Más természet, más tulajdonságok jellemzik, és ha pl. együtt tartasz két koromfekete, azonos nemű, és fajtájú kutyát, az attól még két nagyon különböző kutya, hiába az egyforma kinézet. Minél több kutyát ismersz majd meg, annál inkább érted miről zagyválok.

És hát persze kutyabziként azt tudom mondani minden kutya másképp csodálatos, de csodálatos.

Egyébiránt pedig biztos van néhány olyan gazdi, aki egy híresség utánzása miatt választ kutyafajtát, de szerintem szerencsére nem ez a gyakori. Viszont sajnos időről-időre meg fognak jelenni divat fajták, akik nem biztos, hogy mindig jó helyre fognak kerülni. Egy ideje szerintem a "divatot" uraló dobogósak a picikék pl yorki,csivava, francia bulldog, vagy például a bull típusúak össze-vissza szaporított egyedei. Most pedig megfigyelhető, hogy mennyire felkapottak lettek a tacsik, és a corso-k. Reméljük valahogyan sikerül véget vetni a divat szaporításnak is.

2022. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2022. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7."Most pedig megfigyelhető, hogy mennyire felkapottak lettek a tacsik, és a corso-k. Reméljük valahogyan sikerül véget vetni a divat szaporításnak is."


Ebben én is reménykedem, mert nekem például a mostani tacskók sem tetszenek, mert a testhosszukhoz képest túl rövid a lábuk. Inkább egy mai tacsi-keverék hasonlít egy 100 évvel ezelőtti fajtatiszta tacskóra.

2022. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Szóval csak azért írtad ki a kérdést, hogy most mindenki a véleményed mellé álljon, és ez zabáltassa az egód? Grat.
2022. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!