Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toy uszkárnak lehet aranybarna...

Toy uszkárnak lehet aranybarna vagy zöldes szeme?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a fajta és lassan tervezek is venni egy kutyust mivel tettszik, hogy hipoallergén a szőre ami nagyon fontos a számomra és amúgy is nagyon megfogott a szépségük. Leginkább a csoki/sötétbarna szín tettszik, és ebben a színváltozatban láttam, hogy vannak kutyusok akiknek aranybarna vagy zöld a szemszínük ( ami nagyon szép) de ez vajon hibának számít? Mert, hogy általában sötétbarna a szemük, mint majdnem minden kutyafajtának.

Igazából már lehet nem zavarna ha hiba is mert nagyon megfogtak, csak nem akarom, hogy mások majd rossz szemmel nézzenek rám amiért ezt az opciót választanám.( Már volt ilyen esetem). Láttam doodle fajtákat, labradoodlet is nem tudom, hogy ezek mennyire elfogadottak vagy már külön kutyafajtának számítanak.

Aki ért hozzá az kérem írjon le nekem egy pár infót a fajtáról. Köszönöm szépen!



2022. jan. 11. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan aszerint választanál kutyát, hogy mások mit gondolnak? Mi közük hozzá..? Ennek amúgy is csak akkor van jelentősége, ha versenyekre akarod hordani a kutyát. Egy házikedvencnek nem mindegy, hogy milyen színű a szeme?


[link]


Itt azt írják, hogy standard szerint barna, de lehet aranybarna, szürke vagy kék is, bár ez utóbbi általában szembetegség jele.

2022. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, ha keverjük a barna uszit egy másik fajtával, aminek sajnos nem jut eszembe a neve, akkor lesz olyan érdekes világos, zöldes szeme. Az igazi uszkarnak sötétbarna vagy fekete szeme van.
2022. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!