Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 éves yorkimnak 6 éve...

Ildi666 kérdése:

12 éves yorkimnak 6 éve szedetem évenként a fogkövét.Nem mertem az altatás miatt ennél sűrűbben. Most ott tartok,hogy az orvos a leszedés mellett kb 15 mozgó fogát akarja kihúzni.Ez normális dolog? Minden meglazult fogát egyszerre kiszedni ?

Figyelt kérdés
Fogprobléma kistestű kutyáknál

#fogkövesedés #Yorki fogprobléma
2022. jan. 11. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
ez szerintem nem normalis szegeny kutyus :( hat mert nem tobbszori alkalomal huzza ki? ebbe ne egyez bele
2022. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el máshová is, az ember magának is kér sokszor másod, esetleg harmadvéleményt.
2022. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Ezt így szokták csinálni, sokkal hamarabb helyre fog jönni, é egy altatás kevésbé kockázatos mint 15...
2022. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kerni masodvelemenyt, de altalaban igy szoktak csinalni, nem altatnak feleslegesen tobbszor.
2022. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez normalis , novemberben 8 fogat huztak ki a 9 eves magycskamnak + evente kell a fogat megnezetni nem 6 evente...
2022. jan. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
#6 azt írta a kérdező, hogy 6 éve évente viszi. Magyarul, 6 év óta minden évben😅
2022. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze, nyilván bizonságosabb egyszer altatni mint mondjuk 5x. A kihuzandó fogak pedig amúgy is csak fondot okoznak, jobb, ha kint vannak.
2022. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyémnek hatot szedtek ki 14 évesen, de hát szegénynek úgy lotyogtek mar, fel sem tűnt neki, ezek főleg az első apró fogak voltak. Sztem ne aggódj fel se tunt neki. Azóta mindig kilog a nyelve amikor alszik elől, nagyon ari
2022. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!