Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyikek azok a kutyafajták...

Melyikek azok a kutyafajták akiket lehet kint is és bent is tartani?

Figyelt kérdés
Eleinte kinti kutyus lenne, mert most családi házban lakunk, viszont néhány éven belül valószínűleg lakásba fogunk költözni. Így olyan kutyafajtát keresnék, amelyik jól elvan kertben is de lakásban is.

2022. jan. 13. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyszerubb akkor mar benti, kinti-benti kutyat valasztani? Egyreszt nehezebb lesz neki atszokni a lakasba, masreszt meg amelyik biztonsaggal csak kint tarthato, azokkal a kutyusokkal nekem az a tapasztalatom, hogy ritkan szeretnek bent lenni, esetleg inkabb csak nyaron, a meleg miatt.


Tudom, hogy elvileg lehet lakasban tartani peldaul a berni pasztort is, de gyakorlatban ez nem tudom, hogyan mukodik. Ha kint tartasban gondolkozol, akkor ugye rovidszoru es/ vagy kistestu kutyak kizarva.

2022. jan. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem egyszerű.Mert amelyik jol el van kint,pl.a kaukázusi,de az lakásban nincs el.Miért nem veszel egy kistestűt?Mi lakásbol jöttünk kertesbe,de az én kutyám(havanese) csak pisilni,kakilni megy ki.Világ életében benti kutya volt,ezt szokta meg.Ha te tudod hogy lakásban fogod tartani,akkor mindenképp kicsi kutyát vegyél.És mi az akadálya,hogy most is bent legyen .Hagy szokja.Mert nem biztos hogy tetszeni fog neki a kertes után a panel.Azon kívül kertesbe sokkal hamarabb szobatiszta lesz.
2022. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Az kimaradt,hogy ha te egy kinti kutyát akarsz lakásban tartani,más kertesben,mikor akkor jön megy mikor akar,meg megint más ha bezárva tartod a nap nagyja részében.Ne vegyél nagy testűt.Havanese,bolognese,yorki,meg mit tudom én milyenek vannak.De ezek Imádnak bent lenni,kint meg is fagyna.
2022. jan. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz kinti kutyát lakásba szoktatni, nektek olyan kutya kell, amelyik szabadon járhat ki/be most a kertes házban is, ennek elég sok kutya megfelel. Ha ez nem opció, akkor legyen kutyátok, amikor már átköltöztetek.
2022. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Minden kutya jo aki atfer a bejarati ajton es ki-be tud maszkalni :)
2022. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
58%
Az utolsóra ne hallgass, a németjuhász is átfér az ajtón, de szerencsétlen ha egész nap lakásban tartod az nagyon rossz lesz.
2022. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!