Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaterápiát szeretnék...

Kutyaterápiát szeretnék szervezni sérült személyek részére! Tudtok ajánlani nagyon jó és megbízható szakembereket? Kutyásfelvezetőket! Csepel környéke előnyben!

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd a Pacsi Alapítványt - ők szerintem tudnak segíteni, ha másban nem h kihez fordulj - ők terápisá kutyák kiképzésével foglalkoznak.
2010. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Pacsi alapítvány debreceni,nekem Budapestire van szükségem és Csepel vonzáskörzetében!De azért köszi!
2010. szept. 9. 05:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, Pesten keresd a Kutyával az Emberért Alapítványt, Pechan Esztert. A Pata és Mancs ugyan fehérvári szervezet, de van budaörsi munkacsoportja, velük is felveheted a kapcsolatot.
2010. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A népszigetiseket is megkérdezheted, ott is van jópár gazdi, aki terápiázik, és biztos tudnak segíteni.
2010. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most már a MATESZ foglalkozik a terápiás kutyákkal elsősorban, nem a KEA ha jól tudom. De M.O:-n ezen a téren is minden Pesten fut egybe, ha akarsz valamit elérni ezügyben, ott keress. Kelleni fog neked egy terápiás felvezetői végzettség mert anélkül nem dolgozhatsz, kell egy jól képzett 1 évet betöltött kutya, aki rendelkezik a terápiás vizsgával, és ha ez minden megvan majd csak ezek után tudsz elkezdeni kutyaterápiázni. Jómagam 3 éve vágtam bele, megszereztem a szakmát, megvettem, kiképeztem életem első terápiás kutyáját, és most jutunk el oda hogy lassan eljön az idő hogy belevájunk a terápiába. Nagyon szép dolog, de rengeteg munka.
2010. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon sok pénzbe kerül, mert ezt sehol semmilyen formában nem támogatják, pláne amíg a kutyád be nem tölti a min. egy évet, tehát tanuló. Az én költségvetésem kb. 1 millió körül van, amit eddig erre költöttem, mindennel együtt. (benzin, kutya, kutyasuli, táp, oltások, e.ü. vizsgálatok, parazitamentesítés, továbbképzések, kutyának felészerelés stb...) Általában a terápia önkéntes alapon megy, de ha mégis kérsz majd érte pénzt, nem nagyon fognak tudni sokat adni, ha sérültekkel szeretnél dolgozni, mivel pont ők az a társadalmi réteg akik nem dúskálnak a vagyonban, szóval ez inkább a segítő részéről ráfizetés, bár nekem még így is megéri.
2010. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem én szeretném tartania terápiát! hanem csak megszervezni szakemberestül kutyástúl!

Én tudom biztosítani rá a keretet és a ellátotakat!Szóval ha ismretek iylen emberkét aki válal ilyen foglalkozást és van kutyája is persze akkor annak jelentkezését várom

2010. szept. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!