Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit kutyatáp vélemények?

Brit kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés
Happy dog sensiblet eszik kutyusom régóta, viszont egyre érzékenyebb az emésztése, ezért tápváltás előtt állunk. Mi a különbség a care illetve a premium között? Nektek bevált a brit? Meghallgatok jót, rosszat, de nyitott vagyok más tapokra is ami szinten magas husitartalmu és csirke, lazac, gabona, búza, kukoricamentes

2022. jan. 15. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Igazából nekünk tibeti terrierünk van. Ő nagyon szereti elfogyasztani az adag is pont elég mint amennyi előre van írva. Nincs vele rossz tapasztalatom szóval bátran tudom tovább ajánlani
2022. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk nem vált be. A székletük nem volt az igazi tőle. Josera tápot esznek.
2022. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a labrador Brit Fresh Fish-t kap, imádja, kaki + minden rendben. Eléggé beleástam magam ebbe a témába, ár-értékarányban igen jó táp: rendesen húsból (nem húslisztből készül), nincs tele ballaszttal (pl. nem krumpli, liszt van az első helyen), viszont elég sok zöldséget is tartalmaz. Jobb tápok csak jóval drágábban vannak (azoknál viszont sokszor túl magas a fehérje aránya, erre is nagyon figyelni kell). Két kistestű keverék kutyus Brit Light-ot kap, mert hízásra hajlamosak, de ettől még a tacsi keverék is le tudott fogyni és teljesen jól vannak, pedig már nem mai csirkék (12 és 13 évesek).
2022. jan. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!