Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Négyhetesek a kölykök és az...

Négyhetesek a kölykök és az anya már kevesebbet szoptatja őket. Milyen ennivalót adhatok nekik? Kell-e adni egyáltalán ilyen korban?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
persze.most kezdheted őket szoktatni a szilárd táplálékhoz.egy szoptatást kiválthatsz vele nekik.aztán kettőt,és igy fokozatosan.puhát adj nekik,mert ilyenkor még nincs foguk.egy kis csirkehusi főzve,vagy ilyesmi.de ne tul meleg,és hideg se legyen.milyen fajta kutyusok?
2008. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Én langyos tejbe áztatott junior tápot adtam nekik, meg csirkehusit felaprózva, langyos kutyakonzervet (juniort). A tejcsitől ment a hasuk, volt hogy azt kihagytam, és kaptak vizet. Száraztápot csak langyos vízbe, vagy tejbe áztatva szabad adni.
2008. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk pulik vannak,én szoktam fele tej fele víz keverékében darát főzni,egy-egy szopit ki lehet ezzel is váltani,de a kutyatáp beáztatása is jó,csak elötte egy fél nappal kell csinálni , hogy meg is puhuljon.
2008. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!