Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy mopsz...

Mennyibe kerül egy mopsz tartása és milyen egy mopsszal együtt lakni?

Figyelt kérdés
Mopszot szeretnék tartani és a lehető legjobban szeretnék vele bánni és gondozni . Tudnátok táncsokat adni?
2022. jan. 16. 00:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

"De ha jó helyről van a kutya, és jól van tartva, vannak köztük teljesen egészséges példányok!"

az anatomiajuk miatt alig kapnak levegot. ezert rofognek/pruszkolnek/szorcsognek/horognek. az hogy lenne egeszseges?? nem veletlenul lettek betiltva mar jo par orszagban. es ez csak egy a fajtara jellemzo problemak kozul

2022. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Igen enis olvastam róluk sokat hogy elég betegesek és igényesek szegények...

De én akkor is szeretnék egy ilyen fajta kutyát számomra nagyon aranyosak és azt mondják nagyon kötődnek a gazdájukhoz ami szerintem elég szívmelengető.

2022. jan. 16. 09:56
 13/29 anonim ***** válasza:
5%
eleg onzo vagy kerdezo, mar ne haragudj. cuki meg minden, csak egesz eleteben szenvednie kell, hogy te kielhesd magad?
2022. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

13 as válaszoló nem is értem miért lennék önző :)

Olyan jó hogy minden kérdésemnel valaki belém köt. Nincs jobb dolgotok minthogy más életén rágódjatok? :) Én meg értem hogy sajnálod ezt a fajta kutyát. De szerintem ha egy szerető és gondozó családba kerül nem feltétlenül szenved:)

Ha lessz vagy lenne egy ilyen fajta kutyám azon lennék hogy a lehető legjobb legyen számára. Ezért is írtam ki ezt a kérdést hogy akinek ilyen fajta van tudjon tanácsot adni, de látom te neked ez élvezet hogy bele kötöl emberekbe :) Nem akarlak meg sérteni de a válaszod durva volt. Attól hogy beteges nem tehet róla a kutya és biztos boldog lenne egy szerető családban. Hiába beteg :) És én úgy nem is tartanák ilyen fajta kutyát ha nem azon lennék hogy minden jó legyen neki..

2022. jan. 16. 10:19
 15/29 anonim ***** válasza:
5%

"Ha lessz vagy lenne egy ilyen fajta kutyám azon lennék hogy a lehető legjobb legyen számára"

de nem erted hogy a letezes maga egy szenvedes a mopszoknak?? az egesz eletuket ugy elik le hogy nem kapnak levegot! ezt nem tudod megjavitani! a koponyajuk formaja miatt van ez. de te ragaszkodsz egy ilyen kutyahoz. tenyleg nem erted miert vagy onzo?

2022. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Na hogy rohadj meg
2022. jan. 16. 10:30
 17/29 A kérdező kommentje:
Neked meg az életed egy szenvedés hogy itt veszekszel velem :)
2022. jan. 16. 10:32
 18/29 anonim ***** válasza:
#16 en rohadjak meg? azt mondtad utanaolvastal, tudsz a fajta problemairol. en csak emlekeztetlek
2022. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Mert egy kutyát szeretnék tartani, de te olyan okos vagy hogy neked egész életében a kutya szenved. Csak hogy tudd nem mindegyik. És van rá módszer hogy ne legyenek azok.

Hiába betegesek attól léteznek ahogy te is és ők se tehetnek róluk te meg meg akarod itt fosztani attól hogy legalább boldog családban legyenek :) inkább te vagy az önző csak hogy igazad legyed

2022. jan. 16. 10:35
 20/29 anonim ***** válasza:
34%

"te olyan okos vagy hogy neked egész életében a kutya szenved"

lehetsz akarmilyek okos, atol a mopsz koponyajanak a formaja nem fog megvaltozni


"Csak hogy tudd nem mindegyik"

de, a mopszok kozul mindegyik szenved. a koponya formaja fajtajelleg. ha nem ugy nez ki ahogy a nagykonyvben meg van irva, akkor a kutya nem mopsz



"Hiába betegesek attól léteznek ahogy te is és ők se tehetnek róluk"

ok nem tehetnek a sajat letezesukrol. az emberek felelosek azert. az emberek tenyesztettek ilen betegesre, es az emberek szaporitjak oket. azert szaporitjak oket, mert van rajuk kereslet. tehat te nagyon is felelos vagy a szenvedesukert ha van egy mopsz kutyad


"te meg meg akarod itt fosztani attól hogy legalább boldog családban legyenek"

ha nem lenne rajuk kereslet, akkor nem is leteznenek, es csalad se kellene nekik



nem azt mondom hogy ne tarts kutyak kerdezo. azt csinalsz amit akarsz, eld az eletedet ahogy akarod. en csak arra szeretnelek megkerni, hogy ne egy betegesre tenyesztett szerencsetlen kutyat vegyel, mert a letezes is kinzas nekik

2022. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!