Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának nagyon sok lenne 10...

Kutyának nagyon sok lenne 10 órát egyedül? Költözni szeretnék és 1 órára van a lakás a munkahelyemtől.

Figyelt kérdés

Lehet ,hogy tudok venni lakást és q környéken nincs ennyiért és amúgy sem szeretek itt élni. Viszont itt van a munkahelyem. Egyelőre sajnálnám itthagyni, de mielőbb ki akarok törni ebből az albérlet fizetéses dologból, mert inkább a sajátot törleszteném. Egyelőre jó munkahelyem van ,de ha bármi történik, a környéken nincs más ,ami éves és nem szezonális és most van esélyem lakást venni, mert ki tudja mi lesz fél év múlva és ha elküldenek, vagy valami, nem tudok hitelt igényelni legalább fél évig, attól számolva, hogy munkát találtam.

Kutyámat sajnálom, mert most pár percre lakom a munkahelytől és rosszul érezném magam miatta ,hogy annyit távol vagyok heti 5x. De ez egy ingerszegény környezet és neki se jó itt,mert ő is szereti a társaságot és délutánonként általában magunkban vagyunk. Ott a másik helyen nagyobb az élet és van lehetőség több kutyát megismerni.

Van macskám is , nem teljesen egyedül lenne ,de az nem ugyanaz.


2022. jan. 20. 16:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg. Várok még, gyűjtök hozzá és több lehetőségem lesz utána.
2022. jan. 30. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!