Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok egyedül...

Miért nem tudok egyedül boldogan élni? Miért van szükségem barátnőre? Van munkahelyem, pénzem, van hol laknom ez miért nem elég? Miért érzem úgy hogy ez semmit nem ér egy barátnő nélkül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Mert hiába van pénzed ha nem tudod vele lekötni magadnak.

Általában az olyanoknak kell mindenféleképp valaki, aki életképtelen egyedül.

Tarts kutyát egy nagy mozgásigényű kutyával lefoglalod magad, legyen hobbid..

2017. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenkinek szüksége van társra életképesnek és életképtelennek is
2017. okt. 5. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem belül még nem találltál rá önnagadra.
2017. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Érthető. A kis lelkednek dugásra van szüksége, a testednek szeretetre. Érintés, gyengédség, ölelés.


A kutyámtól sokat tanultam, figyeltem, hogyan teremt kapcsolatot a többi kutyával.

2017. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
szerintem fordítva van és a testének van szüksége dugásra, lelkének meg szeretetre
2017. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nekem meg van párom, családom és mégse vagyok boldog. Mert nincs stabil állásom, nem értek semmihez sem. Sokan nem értik, ez miért baj.

Ilyen az élet, hiába van meg valamid, amiért hálás vagy, de ha akkor sem érzed teljesnek, akkor elégedetlen leszel.

2017. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Éltél már társas magányban? Feltételezem, nem.

Nézd, úgy gondolkodsz, ahogy akarsz, de ne gondold, hogy a te igazad mindenkire érvényes.

Én pl. úgy gondolom, hogy egy rossz párkapcsolatnál egyedül is jobb, és bár tudom, hogy vannak hozzád hasonlók, akik egyedül csak félembernek érzik magukat, és egy hasonló félemberrel jó párost alkothatsz, én viszont nem vagyok félember, egyedül is teljes életem van, és párkapcsolatot is hozzám hasonlóval tudnék elképzelni.

2017. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Hetes megmondta a tutit!!!
2017. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

A hiba az ön készülékében van. :D


Szerintem lehet boldogan élni barátnő, meg úgy alapvetően minél kevesebb emberi kapcsolattal is, csak ehhez igazából a megfelelő hozzáállás sem árt.

2017. okt. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez társfüggőség.

Tök természetes, hogy vágysz egy barátnő iránt, és teszel, hogy legyen, de az már nem természetes, hogy egyedül boldogtalan vagy. Magadat kell boldoggá tenni, amíg ez nem megy, addig ne is akarj barátnőt, mert nem fair vele szemben, hogy tőle várod, hogy boldoggá tegyen téged.

2017. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!