Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bement a kutyus a szekrények...

Bement a kutyus a szekrények mögé. Hogy tudjuk kiszedni?

Figyelt kérdés
Új szoba kutyusunk van, még tanulja a dolgokat de félős. Ma berohant a szekrények mögé, megijedt. Hogy szedjük ki anélkül hogy mindent megmozdítanánk?

2022. jan. 24. 16:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
20# mert irreleváns. A kutya már megvan, a kérdés arról szól, hogy bement a szekrény mögé. Ennyiből(!)csak egy agyament harsogja, hogy szaporító.
2022. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ezzel nem teljesen értek egyet. Fontos az információcsere. A kiskutya viselkedése nem utal egészséges idegrendszerre. A szaporítók ontják a roncs kutyákat, a tájékozatlan emberek, pedig veszik, mint a cukrot. De ha el van mondva az embereknek, hogy a kiskutya azért ilyen idegroncs, mert jó eséllyel szapis, és emberünk ennek hátulütőit most a saját bőrén tapasztalja, akkor lehet, legközelebb már felelősebben választ kutyát. Ilyen szempontból bizony releváns a kiskutya származása.
2022. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%
a kutya meg van ijedve az új helytől, megijedt és elbújt a szekrény mögé. gondolj bele hogy anyjától testvéreitől el lett választva. ez természetes viselkedés egy kölyök kutyától szerintem nem számít hogy szaporított vagy nem. ezért írtam a 19. választ mert baromságot írtál. (6 és 19-es voltam)
2022. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem baromság, és még mindig nem irreleváns a származás, még ha százszor elismétled, akkor sem. De mondjad csak, lehet, ha magadnak matrázod, akkor jobb lesz a kis lelkednek.


Egy egészséges idegrendszerű kiskutya érdeklődő és nyitott. Ha a tenyésztőnél megfelelő előszocit kapott, akkor meg se kottyan neki, hogy elhozzák az anyjáéktól. Nézd, nekem magyarázhatod a hülyeséget, nem egy kiskutyàt neveltem már fel, jelenleg èpp egy 11 hetes rohangál a lábam alatt, a két éves mellett. Mindkettő tenyésztős, előszocizott, 5 hetes koruktól heti kétszer látogattam őket, mielőtt elhoztam. Érdeklődőek, nyitottak, tökősek, magabiztosak, amilyennek egy kiskutyának lenni kell. Mert egészséges az idegrendszerük, és az anyjuk is megfelelően szocizott, illetve ők is előszocizva voltak. Nem bújt el egyik se sehova, felderítették a lakást egyből, ahogy idekerültek. Szóval, nekem magyaràzhatod, hogy szerinted mi baromság, meg mi nem, mivel élő példák ès nem csak pár év tapasztalat van mögöttem, így felőlem, még fejre is állhatsz. És vásárolhatjátok halomszámra a szaporítványokat, aztán írogathattok ki kétségbeesett kérdéseket gyakorira…

2022. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
66%

24, az nyilván fel sem merül benned hogy van aki ment, ugye? Ahhoz ki kéne húznod a fejed a seggedből.

Csak úgy megjegyzem 30 éves mentett-kutyás tapasztalattal, hogy ez teljesen általános jelenség, hogy az új kutya elbújik.

De nyilván a te végletekkel teli, fekete-fehér világodban csak tenyésztett és szapis kutya van, a többit észre sem veszed. Amelyiknek nem szerencsésen indult az élete, amelyik keverék, amelyik a rácsok közül van sintértelepről, vagy az utcáról, az a te szemedben nem is kutya, pedig mit is tehet bármiről... Most egyébként tudnék valamit mondani de akkor engem innen kitiltanának.

2022. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Mert mi a mentett kutya, ha nem szaporított, te szerencsés? Nyilván az egészséges idegrendszerű, több százezres tk-s kutyákat lehet mentegetni. Nem az eleve sérülteket…


Aki meg ilyesmire adja a fejét, azt felkészítik zömmel előre, ha más nem, a menhelyesek. A kérdés felrevője minden bizonnyal megvette “óccófifit” mindenféle felkészülés nélkül, aztán pillázik, mint hal a szatyorban…

2022. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Te egy álomvilágban élsz.

Úgy beszélsz mintha fogalmad sem lenne róla hogy rengeteg a kóbor kutya akik agyba-főbe szaporodnak MAGUKTÓL. Vagy akkor ők maguk a szaporítók, a kutyák? Azért szaporodnak mert kieszeltek valami ördögi tervet hogy önmaguk szaporításával fognak pénzt keresni? Lol.

Falun szintén rengeteg kutya besikerül. Nem direkt szaporítják őket pénz reményében, hanem olyan agyi szinten vannak hogy letojják az állataikat, szélnek etesztik, nem ivartalanítanak. Végtelen számú kutya kerül így a rácsok mögé. Elenyésző ezekhez képest az a szám, ami a direkt szaporítóktól kerül oda, hiszen ők pénzt akarnak vele keresni, nem csak úgy ingyen menhelyre adni. Megjegyzem hogy én is utálom a szaporítókat, simán sortűz elé állítanám őket. De te meg a másik véglet vagy aki ostobaságokat puffogtat megfelelő információk hiányában. Minden csak fekete és fehér lehet, ugye?

Mellesleg abban is tévedsz hogy több százezres tk-s kutyákat nem kell menteni. Sajnos akármilyen hülye vehet kutyát, ha tudnád hány sztorim van.

2022. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!