Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám a szekrényem...

Baj ha a kutyám a szekrényem alján alszik?

Figyelt kérdés
Van egy takaróm, nagypárna és kispárna a szekrény alján, ez ilyen tartalék. Egyszer nyitva felejtetem az ajtót és a kutyám bemászott, azóta csak ott hajlandó aludni éjszakánként. Lesz ettől baja, vagy megrághatja a ruháimat?
2009. febr. 8. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

A kölyök kutyák szokása az, hogy mindent megrágnak.

Az pedig, hogy a Te tartalék ágyneműdön alszik, egyáltalán nem higiénikus, le kell szoktatni róla a kutyádat, más hasonló helyre odaszokik, tegyél neki oda hasonló puha textiliát.

2009. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
De cuki.:) Nem lesz baja, csak kapjon levegőt rendesen. Ha olyan kis dilike, akkor megrághat bármit. Esetleg tegyél be neki játékot, hátha azt rágcsálja a ruháid helyett.:)
2009. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már szobatiszta... Ha lerakok neki egy régi plédet, ráhordja a kajáját, megkajál és kaparja a szekrény ajtót, hogy oda menne pihenni. (a tartalék ágyneműt még 1x sem használtam, de azért 3 havonta cserélek rajta huzatot)
2009. febr. 8. 22:01
 4/13 A kérdező kommentje:
nyitva hagyom a szekrény egyik ajtaját, így ki-be járkálhat amikor kedve tartja!
2009. febr. 8. 22:02
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
semmi baja nem lesz.és ha tisztán tartod a kutyust,akkor neked se lesz tőle bajod.mi két yorkival alszunk,már 2éve,és semmi bajunk.ja,és még puszilgatni is szoktam.:-)
2009. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is puszilgatom, volt hogy belenyalt a számba mikor ásítottam, nem lett tőle bajom. Amúgy ő egy kislány beagle:) A másik kutyunk (kan westi) nem szeret bejönni hozzám, talán a kölyök miatt.
2009. febr. 8. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van kutyám, és természetesen szereti megnyalni a gazdit.

Azt azonban jó, ha tudod, hogy nem egészséges dolog az, ha a kutya belenyal a szádba. Addig rendben van, hogy nem lett semmi bajod. Ez persze azt jelenti, hogy jó az immunrendszered.

A kutyának és az embernek más és más a baktérium flórája. Még az emberi száj sem steril, és csak egy kórokozóval van kevesebb a szájban, mint a végbélben. (Az embernél)

A kutya pedig nem csak a nemi szervét, de a végbelét is meg szokta nyalni. Azt hiszem, hogy innen kezdve érted a dolgot, vagy, ha nem akkor nyugodtan megnyalhatod ilyen erővel a kutya kakiját is.

2009. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez nem igy van.a kutyák szája sokkal sterilebb mint az emberé,nem tudom pontosan,hogy mitől,de nagyon gyorsan "tisztul" a baciktól(percek alatt).persze nem kell csókolózni velük.
2009. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ha képesek vagyunk gyorséttermekben enni szerintem egy kutyapuszi nem oszt, nem szoroz..

Ha szeret ott aludni hagyd csak neki nyugodtan, de nappalra azért zárd be a szekrény ajtaját, ha nem figyelsz neki nagyon nagy élvezet lesz szétrágni egy ruhádat. Legalábbis én úgy képzelem el, egy vállfás vagy polcos szekrény aljáról beszélsz ahonnan a többi cuccodhoz is hozzá tud férni.

2009. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen vállfán lógnak a ruháim. Eddig még nem rágott meg semmit, ha akarná bántani őket, éjszaka is megtehetné, nem? Kiskorom óta állatok vesznek körül (hörcsög, kutya és macska...persze nem egyszerre), én már immúnis vagyok a kutyák által okozott betegségekre..ami veszélyes lehet az emberre!
2009. febr. 9. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!