Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fújjam le a szekrények...

Ildi21 kérdése:

Mivel fújjam le a szekrények sarkait, hogy a kiskutya ne rágja össze?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha tudtok valamilyen bevált házi praktikát, azt is megköszönném!
2013. júl. 31. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
citromlével kendd be! :) A legtöbb kutya nem szereti a savanyút, így nem rágja majd meg. A lényeg az, hogy fanyar ize legyen, amit nem szeret. De csak olyan lehet, amitől nem lesz baja!!
2013. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Csípőspaprikával, attól baja nem lesz, legrosszabb esetben (nagy mennyiségben) hasmenés.
2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém a citromlevet és az erőspaprikát is lenyalogatta majd megrágta az adott bútort..:D Én Panzini sparyt használtam, többé kevésbé bevált. Remélem neked több szerencséd lesz! :)
2013. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:

Én azt tapasztaltam , hogy semmilyen házi praktika vagy szer sem válik be 100 %-san.

A leghatásosabb az, ha valahogy elkeríted ezeket a dolgokat előle. A kutyust jól lefárasztod,és folyton résen vagy.

Ha következetesen tiltod a dolgot, meg fogja tanulni.

Kitartást és jó kutyázást kívánok !

2013. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor felügyelet alatt van a kutya, rászólsz. Ha magában van, elzárod, hogy ne férjen semmi olyanhoz, amit nem akarsz, hogy megrágjon.

Natúr bőrolajat megpróbálhatod.

2013. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyiket kipróbálom, és majd beszámolók róla, hogy melyik vált be. Augusztus 12.-én hozunk majd haza egy border kölyköt, "lehet, hogy ő majd nem is akar semmit megrágni"......
2013. júl. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!