Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatokmárkutyatávolugrást?...

Péter 2 kérdése:

Láttatokmárkutyatávolugrást? Nagyon szuper sport a labradorok akkorát ugranak mint egy gazella!

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Egybeírva ಠ_ಠ.

Még nem láttam, de érdekes lehet. Lehetne nevezni a vizsláinkat is, ugrani azok is tudnak.

2010. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak agárban-ha a labrador akkorát ugrik mint egy gazella a hurkaetstével az agarat nézd meg és beájulsz.és ők árkon csinálják, nem műakadályon.
2010. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rá is keresek az agárra
2010. szept. 10. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ez is kutya!

2010. szept. 10. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

hello! én a múltkor láttam a tv-ben ,de ott egy medencébe vízbe ugrottak hatalmasakat. verseny volt, mérték az ugrás hosszát. a trénerük valami vacakot hajított el és azután vetették magukat a vízbe a kutyik. a dobás minőségétől is függött, hogy milyen messzire ugranak.

üdv.

2010. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a dobbantós-levegőben elkapós-majd fölbe csapódós biztos nagyon jót tesz a kutya ízületeinek.... o__O
2010. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ízületeinek biztos nem jó csak ésszel kell csinálni.

Nem így: http://www.youtube.com/watch?v=aBhBbnat_ss

A pitbull a legalkalmasabb ezekre a sportokra pl: távolugrás, falmászás, lógás, kötélhuzás, sprint és így tovább....

Mi is alig várjuk hogy megkezdhessük a gyakorlásokat :)

2010. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!