Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képzelik ezt? (bővebben...

Hogy képzelik ezt? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Pomázon lakom és nincsen kutyafuttató.Mindenhol kóbor kutyák és kutyát sétáltató emberek eddig csak 1 embert láttam aki fölszedte kutyája után a piszkát.Nem tok a parkba egy jót futni a kutyámmal mert mindenhol szemét,ittas emberek,kóbor kutyák,hajléktalanok na meg kutyások akik nem szedik fel a kutyájuk után a piszkot.Pedig minden boltba lehet kapni kutyapiszok zacskót és vannak kukák is zacskóval de este kirakják másnap reggelre már 1 sincs ott.Nektek mi a véleményetek róla?
2010. szept. 10. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mindenhol ez van :S Ez Magyarország... Most erre mit mondjak? :(
2010. szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk detto ez van.Volt, hogy én szóltam a csajnak, mert a járdára tojt a berni pásztora és "nem vette észre"(!) Akkor felszedte. Én nem tom, nekem alap, hogy a kutyám mindenestül az enyém, tehát a cuccot felveszem, kidobom.c De kb. 10 kutyásból 1 ilyen.
2010. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Bp-én is ugyanez a helyzet. Nyomorékok.
2010. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ETC? ETC!
2010. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mit jelent az ETC?Hát igen ilyen fos Magyarország
2010. szept. 10. 13:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki felszedi szerencsére (BP belváros).
2010. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nálunk is, a kutyások nagyrésze. Bp külváros (XXII.)
2010. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ETC - etcetera
2010. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is Pomázon lakom. Itt azért nincs kutyafuttató, mert csomó üres zöldterület van, nem úgy mint a belvárosban. Nem tudom te melyik részén laksz, de nekünk nincs ilyen problémánk. Itt van a közelben 2 mező, a patakpart, völgy stb.
2010. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok, de SAJNOS én se láttam még, hogy felszedik a kutyájuk után a kakit! És nálunk sincsen semmilyen kutyafutattó, ami felháborító!!! Szerintem mindenhova kéne kutyafutattó, mint ahogy játszótér...
2010. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!