Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon Tibeti spániel vagy...

Vajon Tibeti spániel vagy palotapincsi a kutyum? Link lenn.

Figyelt kérdés
Ma vetette fel anyós jelöltem h úgy nézki hogy a kutyum nem palota pincsi. szerintetek? [link]
2011. szept. 12. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
palotapincsii
2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez bisztos? Mert nagyon hasonlítanak!! :O
2011. szept. 12. 19:27
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Ami a törzskönyvében le van írva. Jaa, hogy nincs?
2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó de egy gyík vagy!


Igen elvileg Ő egy pincsi.

2011. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem nincs törzskönyve. Mert így olcsóbban vettem. Éssssss? :O:O:O Palotapincsiként vettem de palotapincsinek annyira szép meg nincs úgy benyomva a nózija azért kételkedtem kicsit. De akkor palotapincsi oksa köszi! :)
2011. szept. 12. 20:17
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Palota pincsi. Az egyik ismerősömé is pont ilyen.
2011. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy akik törzskönyv nélkül szaporítják ezeket a kutyákat (akár egyszeri almos gazdik is), sokszor maguk sincsenek tisztában azzal, hogy mi a különbség a pekingi palotakutya és a tibeti spániel között, és nem is tudják őket megkülönböztetni egymástól. (Mint ahogy te sem tudod.) Az is lehet, hogy már a szaporításhoz használt szülők is keverékek. Ezek után a te kutyád is bármi lehet, akár az egyik fajta, akár a másik, akár a kettő keveréke vagy már keverékek keveréke. De szerintem nincs nagy jelentősége, gondolom bármi legyen is, neked úgyis kedves és szereted, nem?
2011. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet, én nem akarok úgy se kis kutyukat. Nekem marad palotapincsi. És igen így imádom ő a család kicsi kedvence <3 :) Ő az aki mindig puszikkal vár haza. :D
2011. szept. 12. 20:38
 9/21 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy valóban én sem tudom meg különböztetni. csak ma hallottam erről a fajtáról de nem gondoltam volna h ennyire hasonlít rá a nevéből csak a sima spánielre gondolok. Nagyon durva h milyen sok kutya fajta van már :D:D
2011. szept. 12. 20:40
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg pincsi lehet,bár az enyémnek nyomottabb a nózija+ a "szakálla is"
2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!