Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elneveznétek a kutyátokat...

Elneveznétek a kutyátokat Briósnak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem jó. Mindig képzeld el amint egy idegen egy parkban az ő kutyáját szólongatja az a te fülednek hogy hangzana. Brióóós, brióóóós.... nekem ez teljesen hülyén hangzik.
2022. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
79%
Persze,minden további nélkül..aranyos név.
2022. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
11: miért tán a minden második sarkon hallott Yoda vagy Csubakka jobb...??? :-D
2022. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
El tudom képzelni, hogy illik egy kutyára ez a név, de engem zavar a mássalhangzó-torlódás a szó elején, számomra nyelvtörő lenne állandóan ezen a néven szólítani. :-)
2022. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
Minden további nélkül. Főleg, ha "zsemleszínű". :)
2022. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig képzeld el amint egy idegen "


...vagy például azt is gyakorolhatod, hogy minél szélesebb sugárban fost agyon egy idegen véleményét! Egyben azt is eldöntheted, mások véleményének a csicskása leszel, vagy a saját boldogságod kovácsa.

Nem utolsó sorban a kutyatartás a domináns viselkedés, és az ezzel járó felelősség felvállalása.

A domináns viselkedés pedig alapvetően nullára redukálja a másoknak való megfelelést!

És lehet hogy hülyén hangzik, de őszintén úgy gondolom, hogy ez a kérdés legalapvetőbb tanulsága!

A kutyatartás alapvető önbizalommal, megkérdőjelezhetetlenséggel, tudatossággal, higgadt következetességgel járó életvitel!


Ennek tekintetében, kötelezd el magad magabiztosan a névválasztás mellett, és következetesen állj ki mellette! :) Ez, minden kutyatartással kapcsolatos józan döntésre igaz!!!!

2022. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
76%
Egy kiskutyát úgy hívnak hogy Zsömi, és tényleg zsemleszínű, nagyon cuki :))) A Briós is cuki név :)))
2022. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
83%

"Mindig képzeld el amint egy idegen egy parkban az ő kutyáját szólongatja az a te fülednek hogy hangzana. Brióóós, brióóóós...."

Ahol én lakom, van Schumacher nevű yorki. Szerinted az hogy hangzik? :-D

2022. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
80%
Schuminak lehet becézni legalább :)))
2022. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%
Semmiféle ételnek nem hívnám kivéve a zsömit mert az a zsemleszínre utal nem a pékárura.
2022. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!