Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik le a kistestű...

Miért nézik le a kistestű kutyákat és magát a gazdáját?!

Figyelt kérdés

Mi az, hogy kis dogocske, fifi... Stb... Akinek meg pittbullja van szerintem meg kompenzálni akár vele... ;)

Mire jó ez?!


2022. febr. 2. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Úgylátom magadból indultál ki.
2022. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Ezek alapján te sem vagy jobb.
2022. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Én nem nézem le se a kutyát se a gazdáját, ha meglátok valakit egy beöltöztetett "zsebcirkálóval", csak nem értem... Ok, hogy cuki egy westie, de nekem egy kutya nem ott kezdődik. No de nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csivavám van. Soha nem éreztem azt, hogy bárki lenézne. A kutyaiskolában is mindenki nagyon kedves volt.
2022. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Lol le se tudod írni a fajta nevét de milyen biztos vagy a véleményedben. Valószínűleg még életedben nem láttál közelről pitbullt.


Bár a kérdés alapján ugyanaz a ketegória vagy mint az általad említett emberek.

2022. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Még jó, hogy "pitbullom" is van, meg egy kistestű keverekem. Igy vajon mi az emberek velemenye rolam? Ja, nem erdekel. 😀

En nem nezek le senkit, van akihez a csivava illik, na meg az eletvitelebe, van akinek a rottweiler.

2022. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Az van lenézve, akit a kutyája sétáltat. Akinek agresszív kis dögje van, ő meg rászólni sem mer, esetleg elcsukló hangon könyörög neki.
2022. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom se a kistestű kutyákkal, se a gazdajukkal. Azzal van bajom, ha póráz nélkül rohangászik a neveletlen kutya. (Egy nagytestű keverék gazdája vagyok)
2022. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Rendszeres probléma,hogy az idősebbek által tartott kistestű kutyák agresszívak.

Minap majdnem nekemjött egy kis yorki,a gazda nyugodtan szívta a cigit és állt egy helyben. Én nyugodt szívvel rugom fel ha a kutyámat vagy engem megtámad,csak nehogy a "gazdi" legyen felháborodva.

2022. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
A legkisebb kutyám egy jack russell, soha senki nem nézett le miatta, maximúm annyit mondtak, hogy ők inkább a nagyobb kutyákat kedvelik. Én sem nézek le senkit a fajtaválasztása miatt, maximúm nem teljesen értem, de mindenki mást vár el egy kutyától. (Én azt szeretem, ha a kutyámmal tudok sportolni, tudom őt képezni, társaságba vinni, másnak meg az a fontos, hogy legyen egy bújós, nyugis társa, valakit meg a küllem érdekel)
2022. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!