Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk pár napja nem tud...

A kutyánk pár napja nem tud kakilni Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Nem fiatal kutya már,eszik rendesen,nem szomorú,amikor kakilni próbál erőlködik. Tegnap jött tőle ilyen kemény széklet de azóta semmi. Mit adjak neki? Ricinusolajon gondolkodtam de nem tudom.
2022. febr. 3. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom ki pontozott le. Ha lesz ideje majd fejtse ki nekem mi oka volt. Kedves 10 es nem tudjuk mi baja a kutyának de ha napokig nem tud az nem egészséges. Másrészt nem tudom hol mennyi a tarifa de nekem kb 2 ezer forintért jön ki autóval 4 km-t az állatorvos ha hívom, hogy nézzen rá a kutyámra … A telefon hívás meg hogy: “doktorúr szerint mi lehet a gond?” meg ingyen van… De persze nem tudom máshol, hogy megy. De a házi kedvencek sose voltak olcsó mulatság. Egy önmagáról gondoskodni képtelen érző lény ami az ő felelőssége. Ne kuruzsolja ricinussal, tejel meg stb. hanem hívja fel az állatorvost és kérdezze meg mi baja lehet!…
2022. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

De tisztázzuk már, most akkor napok óta nem tud kakilni, vagy volt tegnap széklete?

Mindenesetre érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, ne kísérletezz otthoni csodaszerekkel.

2022. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém műtét után nem akart, csak nehezen. Olívaolajat kapott és natúr joghurtot vagy kefírt. De csak egészen keveset! De persze mi tudtuk mi a baj, szegénykémnek ott volt a varrat a hasán, fájt neki. Nem mondok újat de egy idős kutyát ha valami baja van már nem kezelgetünk otthon. Ha jót akarsz neki elviszed az orvoshoz.
2022. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
4%

Egy napja nem kakilt!

Istenem, vidd azonnal orvoshoz majd pont akkor fog kakilni!

Mi az istent nem lehet ezen türelemmel kivárni?

Mi az istennek kell mindennek azonnal történnie amit te akarsz?

1 napja! 1 napja nem volt széklete bmeg. Beteg egy világ ez ilyen barmokkal. Szerencsétlen kutyákból hülyét csinálnak, jó volt azoknak addig mig nem háziasították idiotáig.

2022. febr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ivaros kan? Prosztata gondok tudnak idős korban ilyen problémákat okozni.
2022. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!