Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta, amit...

Melyik az a kutyafajta, amit nem kedvelsz? Miért?

Figyelt kérdés
Kulturáltan válaszoljatok!

2022. febr. 5. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Minden kutyás kiírásnál ezt csinálja, a hányinger kerülget már tőle. Ki a xart érdekel a kutyája.
2022. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
22. Igen lehet választani, pl: a kérdésre is lehet válaszolni, amit te nem tettél meg, mert nem az volt a kérdés amiről írtál. Ha meg nem tudsz válaszolni, el is lehet húzni innen, bunkókám!
2022. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
9%
Aki szereti az allatokat (akar a kutyakat) ... az nem vallogat, szereti mindegyiket ... bocs, hogy nem tudok egy kutyafajtat sem utalni csak a sajat kajomat imadni :) Nem baj ha zavar, mert engem nem :))))
2022. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Jó húzzál már sétáltatni a kutyád, senkit sem érdekelsz.
2022. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%
A bull-típusú kutyáktól tartok, mert már kétszer támadott meg sétáltatás közben ilyen kutya minket. Tisztában vagyok azzal, hogy a bull-típus is lehet egy kezesbárány, sajnos azonban az utóbbi idők divat irányzata miatti túlszaporítás nem tett jót a fajtának és nekem is meggyőződésem, hogy a kutyatartók nagy része nem lenne alkalmas gazdának. Ettől függetlenül, ha sétálás közben ilyen típusú kutyával találkozunk, akkor igyekszem nagy ívben elkerülni őket.
2022. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%

Több is van,és mindegyiket kb más indokkal nem szeretem.


1.Tacskó: Nem tartanék sosem és nem is tetszik.Én nem vagyok híve egyik deformált,össze nyomorított ,szándékosan beteges kutyának se,már pedig ennek a kis szegénynek a gerince és lába se úgy van kialakítva,hogy az számára jó legyen.Annyi tacskó szenved tacskóbénulasban is..

Nem is mondhatja senki,hogy nem szándékosan lett így tenyésztve,mert de.: kotorék eb,ebben a méretben és formában fért be a legjobban egy lyukba.


2.Angol bulldog: Légzési nehézségeken felül rengeteg egészségügyi problémája van.Még szerencsétlen a kölykeit se tudja a világra hozni segítség nélkül,császármetszésre szorul ha nem akarja valaki az életét kockáztatni..

Túl zömök,és egyre alacsonyabb szegény.Olyan lomhán mozog a legtöbb mintha egy mázsa súly lenne rajta.Az állkapcsa egyre jobban kiáll és ez elfogadott,holott ez se jó a kutyának.Nehezen tud enni,túl rövid az orra emiatt folyamatosan röfög és hörög.Kinek jó ez,de komolyan?!


3.Kis méretű spitzek,csivava: ezekben alapvetően egy dolgot utálok,ezek folyamatosan ha kell ha nem ugatnak.Mondhatnád,hogy le kell nevelni róla,de nem tudod,ezek ilyen beszédesek mint a Husky..Ritka kincs amelyik tudja mit jelent a kuss.


Van még sok.Leginkább ezeket a feleslegesen betegesen tenyésztett fajtákat utálom.Oké,hogy próbálnak valami egyedit fenntartani,de milyen áron? Cuki,meg szép a legtöbb,jó a jelleme,de nem egészséges.

2022. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!