Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől köhög így?

Mitől köhög így?

Figyelt kérdés

5 hónapos kiskutya, tegnap este óta néha úgy kohog mintha hányni a kellene. Olyan gorcsosen.

Amúgy virgonc, játszik, eszik, nem bagyadt.

Holnap viszem dokihoz. Addig is valami?



2022. febr. 6. 08:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Benti kutyus, de napkozben sokat visszük ki az udvarra ( elvegezni a dolgait), játszani, szaladgálni.
2022. febr. 6. 08:41
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem akadhatott meg valami a nyelőcsőben? Ha nagyon köhög, én azért nem nézném egész nap, még ha tényleg sz*r ügy, hogy az ilyesmi MINDIG hétvégén történik:(
2022. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A közelben nincsen állatorvosi ugyelet :((

Azt tanácsolták adjunk neki mézet. Hányt egy kicsit, de most meg épp ellopott egy csirkecombot, meg rohangál. Nem értem.

2022. febr. 6. 09:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hánynia kellett? Mert azóta nem kohog úgy
2022. febr. 6. 09:09
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a méz nem jó a kutyàt az édesség meg is ölheti.amugy egy kutyabetegség a kennelköhögés is amihez doki kell .ellehet kapno ha màsik kutyàval él egy tànyérból isznak vagy kutyafuttatokon stb
2022. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Fontos tudnod, hogy a kölyökkutyáknak tilos a mézfogyasztás! Hogy miért? Mert tartalmaz egy clostridium botulinum nevű baktériumot, amely az emésztőrendszerre és az idegrendszerre hatást gyakorló neurotoxint termel. A 18. hét után a kutyus immunrendszere már elég erős ahhoz, hogy megvédje az állatot a fertőzésektől, betegségektől, tehát a 18. hét után zöld az út.
2022. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
A mézben nincsen botulizmust okozó baktérium... Jézusom. Hol olvasol ilyen hülyeségeket?
2022. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Google ezt dobta ki..én csak màsoltam..
2022. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

#7 de lehet benne, kisbabának is ezért tilos adni.

Ettől függetlenül kutyának nem adunk ember kaját, fűszerest és cukrost pláne!

2022. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Attol tartok, hogy szivfereg
2022. febr. 6. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!