Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka goldenem meghágja...

A szuka goldenem meghágja folyton a giliszta plüssét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De olyan érdekesen csináLja, hogy az oldalára fekszik a két mellső mancsa közé szorítja a hátsó részével meg hágja, közben a szájában van a giliszta feje és a mellső mancsaival úgy csinál mint a macskák amikor jól érzik magukat tehát mélyeszgeti a karmait. Egyébként egy éves, rossz ha ezt csinálja, szoktassam le? vagy hagyjam rá? nem lesz belőle gond? És hogy tudnám leszoktatni?
2010. szept. 10. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

neveld kutyaként a drágát és tiltsd le erről a tevékenységről, mozgasd le rendesen és viselkedj falkavezérhez méltóan!

...ha nem megy keress egy szakembert aki segíthet rendberakni a kutyádat meg téged is:))))

2010. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kutyaként viselkedem vele, nincsen gügyögés meg hasonlók. Tanítom és minden nap 2-3 órás séta meg játék.
2010. szept. 10. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ivartalanítás eszedbe jutott már?
2010. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
9 hónaposan az első tüzelése után r˜ögtön ivartalanítva lett.
2010. szept. 10. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad az első válaszoló megoldása, legyél határozottabb.
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit domináns, de semmi gond. Következetes legyél vele, legyél falkavezér, nézd Cesar Millan műsorát (A csodálatos kutyadoki), sokat tanulhatsz belőle. Tényleg mozogj vele sokat, futtasd akár bicikli mellett. Akár lemehetsz a legközelebbi tóhoz úsztatni a kutyust, szeretni fogja. De a falkavezérségre figyelj oda, nem csak ebben a formában mutatja meg, hogy mennyire domináns, előzzétek meg, mielőtt nagyobb bajok lesznek. Sok sikert!
2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rászólsz határozottan, hogy nem, és elveszed tőle a plüssét.

Az én szuka kutyám egyszer csinálta, elvettem tőle a macit, elrtaktam, és néhány hónappal később, amikor újra kiraktam, már rá se bagózott.

2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon okos dolgokat írtok,de miért is baj,hogy ezt csinálja a kutyus?
2010. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!