Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy öreg kiskutyát elaltatnáto...

Egy öreg kiskutyát elaltatnátok az alábbi esetben? Több lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány kutyusról van szó. Sajnos a méhében egy 6x7cm átmérőjű daganatot talált az állatorvos. Sajnos vak is szegény és süket is. A vércukra is alacsony volt, 4.0mmol. Alig mozog, és jàrni is alig tud már szegényke, egésznap alszik.

2022. febr. 7. 19:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Szegény! :(

Igaz, hogy szeretném a kutyust, de ilyen dolgokkal inkább elaltatnám, mert így csak jobban szenved..

2022. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Te szeretnél így élni? Szerintem megvan a válasz......
2022. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Sajnálom. Oly nehéz ez. :(

Amíg az ételt elfogadja, addig szerintem ne altasd el!

2022. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

Vércukor alacsony az milyen plusz tünet? A vizsgálat előtt nem evett x óráig. Vagy emögé mit lát az állatorvos?

Mióta vak és süket? A daganat tünetei miatt vittétek orvoshoz, vagy rutinvizsgálat?

2022. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#4

Az állatorvos azt mondja, hogy ez teljesen normális vércukor szint, viszont én úgy olvastam és hallottam, hogy 5.5-10.0ig normális a vércukorszint, csak úgy mint embereknél. Kb. 2 éve süket, a vakságot szintén nem tudnám pontosan most megmondani, de kb. 3 éve.

2022. febr. 7. 20:50
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező ez nem a te kutyád ugye?
2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De az enyém sajnos, miért? :(
2022. febr. 7. 22:46
 8/29 A kérdező kommentje:
Mármint nem az sajnos, hogy az enyém, hanem az, hogy az enyém van ilyen helyzetben 😢
2022. febr. 7. 22:46
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

A vercukor azért volt alacsonyabb mert gondolom éhgyomorra mérte, akkor viszont az alacsony a normális.

Vannak fájdalmai a daganattol? Vagy milyen tüneteket okoz az nála?

Mert ha még nem annyira előrehaladott akkor nem altatnam el csak azért mert van és mert süket és vak. Utóbbiak miatt nem szenved.

Ha fiatal korában ivartalanítva lett volna akkor ez elkerulheto. Ezért szajkozzak úton utfelen az ivartalanítás fontossagat.

2022. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Éhgyomorra mérték neki igen! Egyébként nem hiszem, hogy vannak fájdalmai, mert sosem nyüszít. Hogyan lehet tudni ha fáj neki?
2022. febr. 8. 08:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!