Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hülyén/furcsán...

Szerintetek hülyén/furcsán néz ki egy bullmasztiff szukának a Saya név?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek lett egy bullmasztiffja, és a Saya nevet kapta. Lehet velem van a gond, nem tudok elképzelni egy ilyen kutyának ilyen nevet. Ránézek, és nem, egyáltalán nem "japános". Nem szóltam meg semmi, minek is változtatná meg csak az én véleményem miatt, csak érdekel, egyedül vagyok-e ezzel.
2022. febr. 11. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezerszer jobb ez a nev (bar nekem nem mond semmit, foggalmam nincs rola mit jelent, mihez kotheto) mint mondjuk a szazadik fifike vagy gofri, buksi nevu kutya.

Ha neki tetszik, akkor az a lenyeg.

2022. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik
2022. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg attól vagyok rosszul amikor az ezredik Hachiko jön velem szembe aki természetesen nem is mindig Akita (Shiba is kapja a nevet rendszerint,mert keverik..),mindig más nemű mert tök mindegy hogy kan vagy szuka neki akkor is Hachi legyen.


A Saya tök rendben van,nem egy agyon használt név és szerintem meg pont hogy illik egy Bullmasztiffhoz is.

Nem a fajta származása szerint kell nevet adni,akkor kb minden Magyar Vizsla kb Margit meg Pista lenne..🤨

2022. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!