Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lesz az a név lány beagle...

Jó lesz az a név lány beagle kutyusomnak hogy Zselé?

Figyelt kérdés

Esetleg Pogácsa (Pogi)?

Vagy más ötlet.


2022. febr. 12. 18:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Még a Dinnye is listás volt.

Mert a beagle ilyen, kis lüke.

Nem tudom.

A Zselé a legkedvencebb.

Nem tudom miért.

Esetleg Nózi.

2022. febr. 12. 19:52
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem,a Beagle egy vadászkutya.Messze áll a lükétől.Szagol,vonyít,nem tudok neki én sem Zselét elképzelni.

Talán a Pogit,de az is olyan..fura.

Dinnye is mi alapján? Gyere dinnye? Esetleg egy nagyon elhízott kutyának.

2022. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

12. De, a beagle lüke, és egész életében kis bohóc. Igen, vadászkutya, de ha nem falkában tartod vadászati céllal, hanem családi kutyaként, akkor pont hogy ilyen.

Az meg, hogy milyen nevet tudsz elképzelni, mindegy - nem a te kutyád lesz. Ha a kérdezőnek ezek tetszenek, akkor adja ezek közül valamelyiket, nincs velük gond.

2022. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Jó lesz az a név lány beagle kutyusomnak hogy Zselé?"

Feltett egy kérdést.Szerintem nem jó név.

És? Csak egyet érteni lehet? Nem.

Ha neked tetszik mondd meg neki.Nekem nem tetszik,szerintem nem illik egy Beagle felnőtt kutyához ilyen név.Válaszoltam,nem sértettem meg és szerintem mást sem.

Mindenkinek meg lehet a véleménye,és ezúttal kérték is.

2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aranyos a Zselé.
2022. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem illik felnőtt kutyához is a Zselé, a bogyó, pici, cuki, mazsi stb neveket lehet degradálónak mondani ha nagyon szőrszálhasogatóak akarunk lenni, de ezt azért nem.
2022. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem aranyos név a Zselé. Az én beagle kutyusom Luca. :D De amúgy tök mindegy, az legyen, ami neked tetszik. Ha neked teszik a Zselé, legyen Zselé. Ne más mondja meg, hogy mi legyen, meg ne befolyásoljon az, hogy másnak nem tetszik a név, mert na, a te kutyusodról van szó.
2022. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. febr. 13. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!