Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van beagle kutyusa? ...

Valakinek van beagle kutyusa? A házban jól elvan? A szobatisztaságra nevelése mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

#kutya #dog #beagle #Ilovedogs
2022. febr. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Napi hány órát fogsz tudni vele sétálni és aktívan foglalkozni? Tudod hogy vadászkutya?
2022. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11569081-ele..


Olvasd el. Ilyen egy beagle, ha ninvs vele megfelelően foglalkozva

2022. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 7+17 komment ott az enyém.

Érdemes bele olvasni,emlékeim szerint írtam ténylegesen hasznosat is.

Ez egy vadászkutya.Aktív,hangos (mindent jelez főként vonyítással),rág,és mivel az orra az erőssége és arra tenyésztették hogy használja is nehezen tudod elérni,hogy érdekesebb legyél mint a szagok.Főleg izgalmi állapotban,az utcán ahol ingerek érik.


Cuki,szép,aranyos kutya,de tudni kell vele bánni.

2022. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én szeretnék minél többet sétálni vele, épp életmódváltásban vagyok és ez nagyon jó ösztönzés lenne nekem és a kutyusnak is nagyon jó lesz. Igyekszem minél több időt fordítani a tanítására és sétáltatására.

2022. febr. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!