Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyüszít a kutya egész nap és...

Balazs.11 kérdése:

Nyüszít a kutya egész nap és nem eszik szinte semmit, ha simogatod (bárhol) akkor nem nyüszít. Eddig még nem csinált ilyet. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kutyám (Tibeti Terrier, 3 éves, nőstény) egész nap nyüszít ha nem veszed ölbe, akkor nyüszít. Enni csak 1 fajta jutalomfalatot eszik, egyébként semmit. Ha kimegy a kertbe, akkor is nyüszít. Viszont ha ölbe veszed és simogatod, abbahagyja. Értelmes válaszokat előre is köszönök.

#kutya #beteg #nyüszíté #tibetiterrier
2022. febr. 12. 22:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem nagy baj, pár nap és elmúlik. Az utolsó kommentelőnek, miért kéne tenyésztőnek lennem? Tán kötelező az ivartalanítás?
2022. febr. 14. 19:51
 12/26 anonim ***** válasza:

Felelős gazdák körében igen. Ha szapi vagy, akkor meg úgyis mondhat neked bárki bármit, Fifiból fogod a mellékest megekeresni ugyis.


Tenyésztő nem vagy. Lehetsz szapi vagy simán csak ostoba. Válassz :)

2022. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért felfogod,hogy az álvemhességbe bele is halhat? Gondolom nem.Hülye gyerek,kellett neked is kutya,csak minek..nyüszít,szarul van,jön hogy segíts neki te meg diagnosztizálsz egyet a netes keresések alapján,elkönyveled hogy semmi baja minek is orvoshoz vinni,és várod a csodát hogy majd helyre jön.Ha nem úgyis írsz még ki kérdést..

Undorodom az ilyen féreg gazdáktól.:D

Legyen,ne egyen prémium tápot,legyen szard le a napi sétát had unatkozzon a kertbe.De hogy az alap orvosi ellátást megvond tőle..

2022. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a kutya az életét oda adná érted. Te meg azt a picit sajnálod, hogy elvidd orvoshoz, hogy rendesen megvizsgálja ha valami baja van? Nem olvastál szakkönyveket mielőtt hozzád került? A kutya számára te vagy a "MINDENHATÓ" (és direkt írtam nagybetűvel). Ő most kér tőled segítséget, hogy "vigyél el orvoshoz, nem vagyok jól! Kérlek!".


Az ilyennek minek kutya? És tanulmányozd a legútolsó BTK módosítást az állatkínzás tényállásáról.

2022. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Annyira okos itt mindenki 😂😂😂 Egy szóval nem mondtam hogy nem viszem el orvoshoz... Voltam orvosnál, és az orvos mondta, hogy álvemhesség, de nem sújos és hamar el fog múlni.
2022. febr. 15. 22:43
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a magyartanáros azt nem mondta el, hogy a “súlyos” az ly-nal írandó! Látszik, mekkora iq-light vagy!
2022. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne,az orvos ahelyett hogy azt mondja nesze egy gallér ne nyalogassa az emlőit a kutya annyit mond,hogy el fog múlni pistike menj vissza gyakorizni nyugodtan.👍🏽
2022. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy nem magyarorszagon elek, es nem volt magyar oram, es azt se mondtam egy szoval se, hogy nem adott semmit az orvos, kapott gallért, és nyugtató tablettákat. Azota mar szinte eltunt az osszes tunet :)
2022. febr. 16. 13:51
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja,persze :D
2022. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, senkit nem érdekelsz 😉
2022. febr. 16. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!