Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyüszít a kutya egész nap és...

Balazs.11 kérdése:

Nyüszít a kutya egész nap és nem eszik szinte semmit, ha simogatod (bárhol) akkor nem nyüszít. Eddig még nem csinált ilyet. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kutyám (Tibeti Terrier, 3 éves, nőstény) egész nap nyüszít ha nem veszed ölbe, akkor nyüszít. Enni csak 1 fajta jutalomfalatot eszik, egyébként semmit. Ha kimegy a kertbe, akkor is nyüszít. Viszont ha ölbe veszed és simogatod, abbahagyja. Értelmes válaszokat előre is köszönök.

#kutya #beteg #nyüszíté #tibetiterrier
2022. febr. 12. 22:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem,hogy ha "külföldi" vagy miért magyar oldalakon érdeklődsz.Főleg hogy a szokások nálunk bőven mások sok téren mint kint.

Egyetlen dolog ami biztos mindenhol így van: ha beteg a kutya,furcsán viselkedik vagy látod hogy nem érzi jól magát orvoshoz kell menni,nem a neten kérdezősködni.

2022. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz. Az volt az első, hogy elviszem állatorvoshoz, viszont nem kaptam időpontot csak másnapra. Csak azért kérdeztem meg hogy valaki tapasztalt-e ilyet a kutyájánál, és hogy az illető mit csinált. De ahogy látom, csak okoskodó emberek vannak itt, akik nem a kérdésemre válaszolnak.
2022. febr. 16. 16:16
 23/26 A kérdező kommentje:
*a legtöbb ember okoskodik, tisztelet a kivételnek.
2022. febr. 16. 16:19
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, most hogy már ezt is tudod, kérhetsz is időpontot ivartalanításra!
2022. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz. Lehet, hogy valamien betegség,
2022. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
24# Azt nem fog, ennek a kutyának a méhéből évekig nagyon sok pénz termelődik.
2022. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!