Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed az olasz agárról?

Mi a véleményed az olasz agárról?

Figyelt kérdés
Szerintem ritka undorító egy kutya
2022. febr. 13. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszenek az agarak, túl vékonyak, nincs hasa, úgy néz ki, mintha éhezne. Nincs bajom vele, de nem tartanám.
2022. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek
2022. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az agarakat, szerintem megvan a szépsége a testfelépítésüknek. A jellemük meg fenséges és nemes (néha tényleg úgy viselkednek mint a kiskirályok :D)

De ízlések és pofonok, szerintem a bulldog az undorítóan kinéző kutya.

2022. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szépnek szépek. De a fejükkel baj van, nekem nem kéne.
2022. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosak,de szegények olyan kis rondák.Vékony és kicsi test hozzá megy egy hosszúkás keskeny fej,kissé nagy szemek,félre álló fülek.. :D


Ha már agár én az Orosz agarakat szeretem.(Borzoi)

2022. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszenek, túl érzékenyek (hideg, zajok, sokuk sosem lesz szobatiszta). Ha agarak közül kéne választanom, akkor csak is whippet.
2022. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon cukik és szépek, de én a hosszabb szőrű kutyákat szeretem, ezeket a kis csontos agarakat nem lehet kellemes simogatni :D Amúgy tényleg ízlések és pofonok, én a nyomott orrú kutyákat látom nagyon csúnyának (francia bulldog meg minden bulldog, mopsz stb), meg az amstaffokat, pitbullokat, németjuhászokat, mégis sokan tartanak ilyen kutyákat és ők ezek szerint szépnek látják őket.
2022. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Aranyosak, ilyen házimanók.
2022. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!