Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Utál a kutyám?

Mit tegyek? Utál a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap vettünk egy fajtiszta csivava kutyát.

És úgy vettem észre mintha a testvéremet jobban szeretné,pl: mindig utána megy,hozzám alig akar odajönni,és mindig az Ő szobájába megy..

Pedig nem is bántottam,és nem is kiabáltam vele...

Mindig akarok vele foglalkozni,de ő a hugomhoz rohan.

Hogy tudnám elérni,hogy engem is csípjen?

Amúgy 3 hónapos.


2010. szept. 11. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem utál téged, csak a hugodat cukibbnak tartja :) Vannak kutyák, akik egy emberhez ragaszkodnak nagyon és ez nem mindig fajta (a fajtiszta amúgy azt jelent, hogy kutyából van), hanem egyén kérdése. A mi csivaváink az egész családot imádják, de nagymama a kedvenc :)
2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok megint. Ha azt akarod, hogy jobban szeressen, mindig legyen veled. Vedd az öledbe, babusgasd, adj neki finomakat enni, játsz vele. Akkor lehet majd hozzád közelebb húz a szíve.
2010. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem neki jobban tetszik hugod :D vannak ilyenek XD de lehet egy kis párizsivel magadhoz tudnád édesgetni
2010. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Majd akkor megpróbálom egy kis kajával!

2010. szept. 11. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet a te küszöbödet nem tudja átlépni :D
2010. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugyan akkora a küszöbünk!
2010. szept. 11. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:
légy te a falkavezér és imádni fog!
2010. szept. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és hoygan? :P
2010. szept. 11. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Cesar Millan könyv vagy/és Jan Fennell könyvek segíthetnek

ne erőltess semmit, légy türelmes vele engedd meg, hogy ő közelítsen feléd légy nyugodt és következetes gazdája...

az ajánlott blog illetve a könyvek segíthetnek

2010. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom te fiú vagy és nem tudom miért,de a lányokat jobban szeretik a kiskutyák.Már sok kutyus volt a családban ez a tapasztalat.Dörzsöld be a két kezed pl.szalonnával és úgy sétálgass a lakásban,meglátod lese tudod majd vakarni magadról,persze néha egy kis simogatás vagy jutalom falatka sem árt,meg persze sok-sok szeretet.Az sem nagy probléma ha a hugodat választotta ki falkavezérnek,ilyen az élet.
2010. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!