Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az betegségre utal, hogy a...

Az betegségre utal, hogy a kutyám oldalt liheg?

Figyelt kérdés
Az embereknél betegség és nem tudom, hogy a kutyáknál minek számít. 1 éves, szuka golden retriever.
2010. jún. 14. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A kutya bőre alatt lévő kötőszövetben igen kevés a verejtékmirigy, így az állat nem izzadás útján, hanem lihegésével szabályozza szervezete hőmérsékletét. Ezért, ha melege van, ebünk a nyelvét lógatva liheg, hogy megszabaduljon a hőfeleslegtől.
2010. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy oldalt lóg ki a nyelve ha liheg? Mert az szerintem normális. Nekem is a kutyám úgy liheg. és már 8 éves.
2010. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, 2. 1.:olvasd el a kérdést rendesek...szövegértés. 2.nak köszi! Megnyugtató.
2010. jún. 14. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
az első azért írta azt , mert nem értette hogy lehet ilyen evidens dolgot kérdezni
2010. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez mióta betegség embereknél?
2010. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olvass utána: az oldalra lógó nyelv embereknél daganatra utal. Jó tanulatlan lehetsz, és olvassa el a kérdést, mert azt kérdeztem, hogy mért OLDALRA lóg a nyelve, miközben liheg.
2010. jún. 14. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:

LOL

azért ne hasonlítsuk már össze az emberekkel, mert az embernél már az is betegségre utal, ha egyáltalán bármilyen irányba lóg a nyelve, míg kutyáknál- ahogy a lehurrogott első írta- ez teljesen normális... XD

2010. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor tud a legnagyobb felületen párologtatni.
2010. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

No, meg az ember nem is szokott úgy lihegni, mint egy kutya. XD Jól is néznénk ki!

Igen, a kutya így izzad, semmi baja, az én kutyusomnak sincs semmi baja egyszerűen, ahogy kocog, fut a nyelvét oldalra sodorja a szél, és néha úgy is marad. :D Én attól szoktam félni, hogy egyszer még ráharap, de eddig sosem történt ez meg. :)

2010. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
Szövegértésről annyit, hogy úgy kéne írni: oldalra lóg a nyelve. Nem pedig oldalt liheg. Én sem értettem.
2010. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!