Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utál a kutyám. Mit tegyek?...

Utál a kutyám. Mit tegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs,hogy mér csinálja ezt velem.Az a baj,hogy a szüleimet a tesóimat szereti meg minden de velem úgy bán mindha utálna.Azért lehet ez mert amikor rosszat csinált (szétrágott dolgokat) megvertem (igaz néha kicsit többet kapott) ??? Meg amikor kint vagyunk szaladgál és egyszercsak odajön és elkezdi harabdálni a lábam (talán azért mert szomjas vagy játszani akar)??? És amikor hívon nem hallgat rám,a szüleimnek mindig szót fogad és hallgat rájuk rám meg nem...Pedig a szüleim nemnagyon szertték őt és mostmár igen.Ha hazajövök oda se jön az ajtóhoz csak ritkán.Ha eszek akkor szok kérni de csak ritkán adok neki...nem tudom mi lehet a baj...kérlek segítsetek!
2010. júl. 5. 13:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki téged alaposan elver, nem is egyszer, szívesen közelednél hozzá? Kutyát nem veréssel nevelünk, ahogy gyereket sem.
2010. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

a baj, hogy megverted....


amúgy mennyi idős az a kutya?

2010. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy azzal nagy hibát követtem el.

Amúgy decemberbe lesz 2 éves.

2010. júl. 5. 13:10
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kutyát verni,de nem ez a baj.A kutya még ahhoz a gazdihoz is bujik,hűséges aki rosszul bánik vele,ez a kutyák nagy szeretete.Falkában gondolkodik(kiválaszt egy vezért akire hallgat stb),és ez sajna ugy néz ki nem te vagy,na ezért van ez.
2010. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Úgy gondolja te alacsonyabb rendű vagy mint ő. A szüleid érzelemmentesek voltak vele azért tiszteli őket jobban. És persze nem kéne verni. Tudod a kutyát lehet nevelni is és az nem verés sőt még hatásos is.
2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél a boltban valami olcsó (de finom) ennivalót, simogasd meg (lassan menj oda hozzá nehogy elijedjen!), adj neki egy pár falatot, akkor is ha kér, simogasd, játsz vele! Legyél hozzá kedves, többször semmiképp se verd meg! :)
2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És,hogy tudnám azt elérni,hogy engem is kedveljen??
2010. júl. 5. 13:12
 8/24 A kérdező kommentje:
Szokok adni neki jutalomfalatot,ezzel próbáltam rá "hatni" ,és ezen kívul mit lehet tenni?
2010. júl. 5. 13:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Játsszál vele, ha szeret labdázni, akkor azzal. Fussatok együtt, vidd sétálni, beszélj hozzá, simogasd.
2010. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kimondottan utál, bár a verést a kutya nem felejti el, remek a memóriája, megjegyzi, inkább az van, hogy nem tekint fölötte állónak, nem te vagy a falkavezér.


Téged csak egy megtűrt tagnak tekint a falkájában.

2010. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!