Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyánk az este odaadott...

Puli kutyánk az este odaadott csontokat, szépen sorban reggelre az ajtó elé a lábtörlőre helyezi... . Vajon miért?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 02:22
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk mert nem csontokat, hanem ételt kellene adni neki?
2022. febr. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
1# te egy látó vagy?
2022. febr. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

#2:

Az ön kommentje teljesen értelmetlen, mi több felesleges.


Kérdező, egyszerű a megoldás. Nem kell neki csontokat adni, ennyi.

2022. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
"Kedves Gazdi, ezt a vackot én képtelen vagyok megenni, inkább visszaadom neked, rágcsáld te is nyugodtan ha gondolod."
2022. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

3# kend kommentje nem válasz a kérdésemre, és első hozzászólása is csak az ön fantáziájában született alaptalan feltételezéseken alapul.


Honnan tudja kend, hogy nem kap az eb rendes ételt?


Szüleimnél pl. naponta főznek a kutyáknak is, emellett örülnek a csontnak is.

Persze ezt gyakoris elméleti kutyások nehezen értik.

2022. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom ugyanazért, mint a macska az elkapott egereket-verebeket akármit.
2022. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

1.Főtt csontot (kivéve disznó) nem adunk a kutyának.Főleg ha az szárnyas.A főtt csont szilánkosra törik ami a szájban,nyelőcsőben,gyomorban,belekben és végbélben is egyaránt kárt tehet.

Ugyan ez igaz a halak szálkáira is.Csak és kizárólag nyersen!


2.Csak frissen kínáljuk a kutyának,és ne is hagyjuk órákig előtte.Romlás,férgek,legyek,minden rá megy a bomló tetem darabokra és a kutya egészségében kárt tehet.Már csak a fonalféreg is,ami egyébként az emberre is veszélyes,különösen gyerekekre (!)


3.A gyakran nyers csontal vagy hússal kínált kutyát havonta féreghajtani kell a megelőzés érdekében.


A kutya nem malac tessék szépen oda figyelni az étkezésére és nem maradékkal tömni.Nem véletlenül teszi az ajtó elé az ételt is ahelyett,hogy megenné,vissza adja neked.Mert nem jó neki.

2022. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
7# bár igazat írsz, nem mondta sehol, hogy főtt.
2022. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam azt a lehetőséget is,ha nyersen kapta.A kutya sem fog döghúst enni,arra ha sor is került nagyon rá kell fanyalodnia (pl napokig nem eszik)..
2022. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!